• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Saturnus
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-09, 20:27   

Karharoth napisał/a:
Jest temat o Novembre nawet. Bardzo nostalgiczne granie, jedna z moich ulubionych kapel. Prog-doom :D


Właśnie słucham płyty "Materia" i jak obsłucham się to powiem coś w wątku o nich. Ale jeszcze muszę napisać coś więcej o Saturnus... ale później. :DD

Dobra przesłuchałem wszystkie płyty Saturnusa i muszę powiedzieć że każda mi się w jakimś stopniu spodobała. Na pierwszym miejscu jest "Veronika Decides to Die"... bardzo spójny krążek... nie ma kawałków które się jakoś występują z szeregu... wszystkie są równe poziomem. Najlepsze to "I long", "All Alone" oraz genialny "Pretend". Potem słuchałem ep-ki "For the Loveless Lonely Nights " która też jest spoko.... są na niej utwory z chyba wszystkich płyt (po jednym?) plus dwa lajfy i jeden jak dla mnie kawałek nie do przejścia czyli "Consecration"... nie wchodzi mi ten utwór, ale za to "For Your Demons" jest przepiękny... super utwór. Next. "Paradise Belongs to You" - najbardziej wg mnie zróżnicowana płyta...pod względem klimatu i w ogóle utworów, ale trzyma poziom, choć wg mnie lekko ustępuje "Veronika....". Ulubione utwory to "Chris Goobye" oraz "The Fall of Nakkiel". Ostatni krążek czyli "Martyre" podoba mi się średnio... jakoś nie powalił mnie ani nie zasmucił pod względem muzyki. Jest na nim genialny utwór "Thou Art Free" przy którym padam... utrzymany jest w klimacie "All Alone" i "For Your Demons"... super z resztą kawałków jest różnie. Ale ogólnie kapela bardzo dobra wg mnie, na wieczory lub niewyspane poranki :D hehe
 
 
REKLAMA 
Dwulicowiec

Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Wysłany: 2009-09-09, 23:51   

 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-09-09, 23:51   

Lol, widzę że wyróżniłeś te same kawałki które ja bym wyróżniła :D no i ja również nie mogę przetrawić "Consecration", to chyba jedyny kawałek Saturnusa jaki mi nie wchodzi.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-09, 23:58   

Angie napisał/a:
Lol, widzę że wyróżniłeś te same kawałki które ja bym wyróżniła :D no i ja również nie mogę przetrawić "Consecration", to chyba jedyny kawałek Saturnusa jaki mi nie wchodzi.
hehe bo widocznie sa to właśnie najlepsza rzeczy z ich płyt...wyobraź sobie gdyby wyszła płyta z tymi kilkoma utworami....zajebioza hehe
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-09-18, 09:17   

Endzia, ktore Thou Art Free?
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-09-18, 22:19   

Ta wersja z For the Loveless Lonely Nights ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100