• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Candida
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-18, 20:21   Candida

CANDIDA



Zespół Candida powstał w 2003 roku w Poznaniu. Panowie grają i tu dla mnie jest mały dylemat bo nie wiem która nazwa bedzie mniej krzywdząca dla zespołu i która bardziej bedzie oddawać to co grają panowie. Zaryzykuje nic i wszystko znaczącą nazwę - alternatywny metal. Na pierwszej płycie która ukazała się w 2004 roku i nazywa się "Meta", panowie zaprezentowali muzykę głęboko tkwiącą w stylistyce amerykanów z Deftones... riffy, zagrywki, nawet klimat utworów jest inspirowany twórcami "White Pony". Ale czy to jest minus tej produkcji? Zależy jak na to patrzeć. Dla mnie jest to jak najbardziej plus, gdyż lubię Deftones i bardzo mi się spodobała ta płyta... ba 17 zl za taką porcję muzyki to żadne pieniądze. Wszystkie teksty są po polsku i to jest wielki plus dla zespołu... zresztą sami posłuchajcie. Druga płyta wydana w 2007 roku to wg mnie krok do przodu jeśli chodzi o oryginalność brzmienia. Tu już nie słychać brzmienia chłopaków z Sacramento ale bardziej własne Candidy. Tyle że tamto było jednak jak na mój gust lepsze, poza tym wszystkie teksty znajdujące się na płycie "Zoom" są po angielsku a to minus, bo jeżeli na "Meta" wszystko działało jak potrzeba to po co to zmieniać? Nie wiem. "Zoom" mnie nie przekonało... Mimo wszystko polecam zespół bo warto...


Dyskografia:
Meta (2005)
Zoom (2007)


Skład zespołu
Ramas - voc, gitary
Majkel - bass, synth
Ślepy - bębny, voc
Na koncertach grają:
Depa - gitary
Memon - instr. perkusyjne, voc

Wiosenny

Spierdalaj

Chwila

Sny - jeden z lepszych utworów!!

Klatka - mój ulubiony :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100