• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Mgła
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 11:57   Mgła



Mgła to zespół pochodzący z Krakowa, powstał w 2000 roku. Istnieje już prawie 10 lat i wydał dopiero jeden split, 3 EP-ki i jeden album, to w sumie nie wiele bo dopiero po 5 latach od powstania panowie zarejestrowali coś swojego. Ale to nie ważne, Mgła gra black metal ku chwale rogatego a jakże :DD . Ja znam tylko ich długograja pt. "Groza". Album jest wyśmienity, znajduje się na nim 4 utwory po średnio 10 minut na utwór. Muzyka jest tu zróżnicowana pod względem tempa, ale króluje klimatyczny black który potrafi doprowadzić do ataków lękowych. Polecam!!


Skład:
M. - Vocals, Guitar, Bass
Darkside - Drums

Dyskografia:
Crushing the Holy Trinity (Holy Spirit) Split, 2005
Presence EP, 2006
Mdłości EP, 2006
Mdlosci and Further Down the Nest Best of/Compilation, 2007
Further Down the Nest EP, 2007
Groza Full-length, 2008

Cały album "Groza"
Groza I

Groza II

Groza III

Groza IV

:[
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Wysłany: 2009-11-22, 12:17   

 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-11-22, 12:17   

Mgła... z ta nazwa kojarzy mi sie tylko bezsensowny film o takowym tytule, gdzie główny bohater pod koniec filmu zabija swoich najbliższych by uratować ich od męczarni wiążących się z mgłą, gdy ich zabija (strzela do nich) i nie starczyło już naboju dla niego, mgła ustąpiła i wszystko było już ok... ja pierdole co za końcówka filmu !! bez sensu !! :DD :DD
ale to chyba nie na temat...... :DD :DD :DD :DD :DD :DD
:chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
no i przy okazji tym, którzy nie widzieli tego flmu a mieli zamiar oglądać - spierdoliłam wszystko wyjawiając jego koniec !! sorry :DD :DD :DD plis tejj :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 12:18   

jaha napisał/a:
ale to chyba nie na temat......


troszeczkę tylko :DD
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-11-22, 12:23   

i znowu mi nie wyszło i znowu nie utrafiłam w temat... :DD a tak się starałam.... tejjj :DD :DD :DD
tyrtryrtyrtrytryrtyrrytryrtyrtry...... :DD :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 12:25   

Ważne że się starałaś... może kiedyś Ci się uda :DD Poczekamy, z niecierpliwością :DD
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-11-22, 12:29   

Czekaj gdyż zapewne nadejdzie ten zacny czas, w którym wypowiedzi moje będą zgodne z podanym tematem !! zaiste będzie to niedługo !! !! !! :DD :DD :DD :DD
tyyyaaaaaaa..... :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100