• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Apocalyptica
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-11-02, 12:25   

ach a nasze radio Zgrzyt!

do końca życia nie zapomnę jak Lis na całą pizdę puścił Mansona wyskoczył na korytarz udawał że gra na gitarze i darł się na całego ryja "only good god is dead god!" hahah! ludzie zamykali się w klasach i wyłączali głośniki :DD

albo jak Hexagram leciał echem po tych opustoszałych korytarzach... oesu! jak ja za tym tęsknię. niestety Albercie ;( nasze 4LO to już nie ta sama szkoła. teraz leci tam regge, pop, klasyka, raz na jakiś czas puszczą linkin parka albo evanescences, i to jest właśnie "ciężka muzyka" w 4LO w dniu dzisiejszym :( kurwa! płakać się chce!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
Stoner Boner

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Wysłany: 2010-11-03, 05:21   

 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-11-03, 05:21   

Raz siedziałem z Bobikiem w radiu i puszczaliśmy Doorsów. Wchodzi nasz nauczyciel od historii (Bieniek) i mówi: "dobrze chłopaki! To jest to co lubię!"

A nasz dyrektor (Kozan, czy ja już o tym nie pisałem?) zdarzało się że wychodził na korytarz w trakcie przerwy z akordeonem albo trąbką i grał, tańczył... Raz przerwał lekcje przez radio żeby opowiedziec kawał :DD Co rok na studniówce miał różne przebrania. Na naszej jako meksykanin, rok później wjechał na salę w kartonowym czołgu jako żołnierz...
 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2010-11-03, 09:10   

aaaa Pan Kozan !! !! !! aaa 4 LO !! !! !! Tęsknie aż !! !! !!
Też pamiętam te momenty, gdy Pan dyrektor właził czasem na lekcję by opowiadać dowcipy - raz wbił z akordeonem !! !! Kochana kadra nauczycielska !! !! !! Pani prof. Ewa Nowak !! !! !!
I nasz "zakątek" (stołówka), do której chodziliśmy na wagary, chodzili tam też wszyscy nauczyciele, widząc że tam właśnie wagarujemy i najczęściej nic nie robili... Mając tyle możliwości wagarowania - woleliśmy siedzieć w szkole bo było tak zabawnie !! !!
Cudowni nauczyciele, którzy ułatwiali nam naukę i ukończenie każdej z klas..
Pamiętam też jeszcze czasy radia Zgrzyt, w 3 klasie zbiedziło się na maksa !! !! !!
4 Liceum było najlepszą szkołą pod słońcem !! !! !! !! !! Do dzisiaj odwiedzam te konty, odwiedzając kochanych nauczycieli, Panią Henię w Zakątku i bibliotekarki....
ajjjjjj :/ :/ :/ :/ :/ tęskno miii :DD :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100