• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Metallica
Autor Wiadomość
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-06-03, 12:13   

edgeofthorns napisał/a:
dominik napisał/a:

A tu dla innych którzy nie wiedzą co to Nile jest Execration Text


Oj... jedni z tych co sie długo onanizują, ale nie mogą nigdy skonczyć... :]


Tekst śmieszny, ale nie rozumiem go zupełnie w odniesieniu do Nile
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-06-03, 12:14   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-03, 12:14   

edgeofthorns napisał/a:
Oj... jedni z tych co sie długo onanizują, ale nie mogą nigdy skonczyć... :]


no comment
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-03, 12:14   

przesłuchałem... prawdę mówiąc nie rozumiem takiej muzyki - głównie w sensie wokalu, bo do strony instrumentalnej nic nie mam. nie wiem nie wiem nie wiem :) a jak już w metallice jesteśmy i o perkusjach mówimy to nie sposób nie wspomnieć o tej na st anger... no cóż "napieprzanie śrubokrętem w jakąś beczkę" jak to mój kumpel określił oddaje wszystko :) strasznie mnie ten dźwięk drażnił - choć momentami dało się go znieść :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-03, 13:00   

Cytat:
przesłuchałem... prawdę mówiąc nie rozumiem takiej muzyki - głównie w sensie wokalu, bo do strony instrumentalnej nic nie mam. nie wiem nie wiem nie wiem :)


Co kto lubi he he

jog napisał/a:
a jak już w metallice jesteśmy i o perkusjach mówimy to nie sposób nie wspomnieć o tej na st anger... no cóż "napieprzanie śrubokrętem w jakąś beczkę" jak to mój kumpel określił oddaje wszystko :) strasznie mnie ten dźwięk drażnił - choć momentami dało się go znieść :)


perkusja w St. Anger podobno specjalnie tak został ustawiona, ja osobiście lubię ten efekt, spotkałem się już z kilkoma płytami na których był tak ustawiony werbel i fajnie to brzmi (np. "Dechristianize" Vital Remains, Łeb Prosiaka "Świnioujście"). Wiem że sporo ludzi ma zastrzeżenia ale wg samych muzyków miał być to efekt spartańskiej produkcji i garażowego soundu, czy się to udało to już inna sprawa hehehe
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-03, 13:03   

wiesz to brzmi fajnie bardzo nawet momentami, ale jest za bardzo wywalone na wierzch, cały czas się przewija, i jeśli zwracamy na to uwagę to może nas zamęczyć... jeśli jest gdzieś tam w tle stonowany ten dźwięk, to może być atutem... ale zbyt mocne jego umiejscowienie odwraca uwagę od ogólnej rytmiki, nie mówiąc o tym że jest na maksa wkur**ający!!! :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-06-03, 13:06   

kurde... slabo wlasnie to brzmialo. Dymitr mi podeslal zremasterowanego St. Angera (amatorsko... ale b. dobrze). I ogolne brzmienie na tym zyskalo. Ten efekt 'nienastrojonego werbla' zostal ograniczony do minimum. I naprawde... moglaby mi sie ta plyta spodobac.

@Dominik - co do onanizacji sceniczej. Tak nazywano Mustaine'a. Jego solo byly dobre, szybkie, ale bez tego czegoś. To mialem na mysli. Natomiast perka... owszem, oprocz twina (nie zwrocilem uwagi czy sa tam dwie centrale), dobrze gosc daje. Ale Nile, jako calosc (pod kątek tego kawalka) wypada w moim rankignu dosyc nisko.

@Jogu - wlasnie! ten werbel rozbija cala spójność. Drażni, bo przede wszystkim słychać do gówno... ;/
_________________

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-03, 13:20   

powiem Wam że w jednej z piosenek toola jest coś podobnego :O wiem że to niemożliwe żeby w toolu coś było nie tak... ale w jednej z piosenek na wierzch wychodzi perkusja - zwłaszcza jeden bęben - powtarza się rytmicznie przez połowę piosenki... raczej spokojnie można tego nigdy nie zauważyć, ale ja zauważyłem i zawsze jak słucham tej piosenki to mi to trochę ją burzy... mimo to uważam tę piosenkę za jedną z najlepszych toola... bez dwóch zdań jest idealna. ino ten jeden bęben w środkowej, gitarowej części... na szczęście całość wynagradza to w 100% bo wszystko poza tym jednym bębnem jest idealne :)

nie napiszę co to za piosenka. bo jeśli ktoś jest na takie coś wrażliwy to może przestać ją lubić... a tam po prostu trza zacisnąć zęby i poczekać na niesamowity finał.

cóż skoro idealnemu zespołowi - takiemu jak tool coś takiego się zdarzyło, to jestem w stanie wybaczyć wszystko metallice i każdemu innemu zespołowi!!! Death Magnetic jest świetna... ma masę poukrywanych smaczków takich malutkich... w takim All Nightmare Long... pod koniec wykrzyczany refren... wiecie cały trzymany w tonacji wysoko bardzo!!! w odróżnieniu od wszystkich innych refrenów w tej piosence... coś pięknego... i ogólmnie rytmika mnie w tym utworze rozwala... to chyba mój ulubiony kawałek na tej płycie :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-03, 13:37   

jog napisał/a:
wiem że to niemożliwe żeby w toolu coś było nie tak...


A co to są bogowie jacyś ? zwykła kapelka.. nie wiem czym się tutaj podniecać ]:->
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-03, 14:07   

tool mózg mi przeżera od kilku lat i obiektywnie patrząc nie znalazłem żadnej rzeczy która byłaby nie tak w twórczości tego bandu. zwykłem o nim myśleć jako o zespole idealnym, i nie zmienię tego raczej... a to czy jest dobry czy zły... to zależy od osobistej oceny. za bogów ich nie uważam, broń Boże! ale za kolesi robiących najdoskonalszą muzykę na świecie już tak... zwłaszcza po dojściu Justina na Aenimie... no strasznie ten zespół szanuje... :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-27, 17:29   

dzis jest rocznica śmierci C. Burtona...
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-27, 19:15   

Faktycznie ... zapomniałem na śmierć.. Wspaniały to był basista, szkoda że umarł tak młodo bo wiadomo że jakby został, Metallica byłaby takim bandem jak Slayer który wydaje ciągle metalowe płyty... ahh trudno nie ma co marzyć bo to mu nie zwróci życia wystarycz że posłuchamy tego Anesthesia oraz oraz tego Bass z "Orion"
 
 
Yogi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-09, 14:33   

http://pl.sonispherefestivals.com/

to się szykuje rozpierdol :)
kto z forum się wybiera ?
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-12-09, 17:29   

Się wybieram...jutro bilet kupuję...
_________________

 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-12-09, 18:46   

hmm... golden circle 400zl... calkiem ciekawie... moze, moze ;]
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-12-11, 13:23   

Mnie nie stać na Golden Circle, płyta się zadowolić muszę.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100