• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Acid Drinkers
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-25, 12:01   Acid Drinkers

Troszkę naszego rodzimego grania... Kapeli nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, choc znana i doceniana zdecydowanie lepiej poza granicami tej dziury... ;)

Starzy wyjadacze i złopacze winiaczy, ze zdrowym podejsciem do świata.

Przyznam się, że nie słucham za bardzo ich, ale uwielbiam ten aromat, który wychodzi z tej muzyki. I podoba mi się ich wyczucie w temacie coverów. Są niesamowici.

Swallow The Needle

Acidofilia - chyba mój ulubiony

Pizza Driver

Ring Of Fire

Menel Song/Always look...

When You Say To Me

Proud Mary - z czego jest motyw w muzyce? :DD

Another Brick In The Wall

Nie bójcie się słowa pisanego :P
_________________

 
 
 
REKLAMA

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-29, 19:29   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-29, 19:29   

Chyba sobie ich posłucham :DD już polubiłem wokalistę. Właśnie oglądam go u Wojewódzkiego:
- Titius ile musiałbyś wypić żeby zagrać z Ich Troje?
- Nie można tyle wypić...

:DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-04-29, 22:53   

Kurde, pewnie mi nie uwierzycie ale tez akurat dzisiaj ogladałam Titusa u Wojewódzkiego :P a nawet nie pamietalam ze w ogóle jest taki temat na forum, ale synchronizacja :)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-04-29, 23:41   

Acidów znam raczej z dawnych lat, a później nasze drogi się rozeszły i przypomniałem sobie o nich z okazji nowego albumu. Który nie powalił mnie na kolana; byłem przyzwyczajony do tego, że grają wprawdzie metal, ale trochę bardziej melodyjny. Sieka na nowej płycie skutecznie mnie zniechęciła, poza tym mam wrażenie że wszystkie kawałki zostały nagrane na jedno kopyto.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-04-30, 09:34   

Finn napisał/a:
Acidów znam raczej z dawnych lat, a później nasze drogi się rozeszły i przypomniałem sobie o nich z okazji nowego albumu. Który nie powalił mnie na kolana; byłem przyzwyczajony do tego, że grają wprawdzie metal, ale trochę bardziej melodyjny. Sieka na nowej płycie skutecznie mnie zniechęciła, poza tym mam wrażenie że wszystkie kawałki zostały nagrane na jedno kopyto.


Absolutnie się z Tobą nie godzę. Moje odczucia są w 100% przeciwne. Acidów lubiłem, ale tak bez szaleństw, natomiast nowa płyta jest moim zdaniem jedną z lepszych płyt,które słyszałem !! Ma kopa, ma melodię ...czego chcieć więcej...
Jako potwierdzenie moich słów daję mój ulubiony kawałek....refren jest zajebiaszczy...w ogóle cały utwór, to taki trochę blues-metal w dobrym wykonaniu.

http://www.youtube.com/watch?v=ngfGsn14QD0
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-05-01, 09:41   

Dymitr, "Fuel of my soul", "In a black sail wrapped", "The Ark", "Red shining fur" i "Boneless" to przecież takie napierdalanki, w których melodii trudno się dopatrzyć. Chłopaki kiedyś mieli własny styl. Dzisiaj naśladują kapele zza oceanu.

A, riff z "We Died Before We Start To Live" zajeżdża na kilometr "My own summer" Deftonesów.

Nie twierdzę, że jest to album zły. Po prostu mnie nie przekonuje. A po tym jak sobie go przypomniałem, to cofam z poprzedniej wypowiedzi tylko to, że "Verses of steel" jest nagrane na jedno kopyto.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-05-01, 10:58   

Finn napisał/a:
Chłopaki kiedyś mieli własny styl. Dzisiaj naśladują kapele zza oceanu.


Może i tak..ale ten "olewacki" styl był jak dla mnie zbyt niedbały i nie podchodził mi... za to dużo kapel zza oceanu mi podchodzi :)
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-17, 10:25   

Finn napisał/a:
A, riff z "We Died Before We Start To Live" zajeżdża na kilometr "My own summer" Deftonesów.


Zacznę od tego bo jako fan Deftones muszę. Zgodzę się z tym że riff jest nagrany w podobnym stylu ale nie jest to kopia, wiem że tego nie napisałeś ale wątpię aby Acids próbowali kopiować lub chociaż podążać wzrokiem na takimi kapelami jak Deftones. Bliżej im do zespołów pokroju Exodus (teraźniejszy) a poza tym melodię na najnowszym albumie znać i to bardzo. Ciężko jej nie dostrzec wg mnie i stylu nie zgubili. To ciągle ten sam Acid Drinkers tyle że trochę ostrzejszy... trochę z czasów "Infernal Connection".


To teraz o samych Acidach. Nigdy nie przepadałem za ich muzyką. Poznałem ich muzę jakieś 9 lat temu przy okazji wydania "Broken Head" i już wtedy mi nie spasowali. Znajdowałem się w innych rejonach muzycznych i nie lubiłem takiej luzackiej i skocznej muzy. Kompletnie drażnił mnie wokal Titusa. Ten nadmierny akcent, ta z-angielszczona polszczyzna w wywiadach. To mnie odstraszało i uważałem go za błazna a Acids za zespół grający muzykę dla jaj. I jak się okazało dużo miałem racji. Ale powoli z roku na rok zdanie zmieniałem. Bo i mój gust ewoluował. Zacząłem słuchać wszystkich gatunków, nie chciałem się zamykać na inne rzeczy i raz, drugi posłuchałem płyt Titusa i spółki i zaczęło się. Kurde teraz nie wyobrażam sobie polskiej sceny metalowej bez tego zespołu. Lubię większość ich płyt. Najbardziej przypadły mi do gustu "Broken Head", "High Proof Cosmic Milk", "Amazing Atomic Activity", oczywiście klasyczny "Infernal Connection", nielubiana wszędzie "Acidofilia" oraz fenomenalny powrót po paru latach czyli "Verses of Steel". Reszta jakoś nie wchodzi mi tak dobrze ja te albumy choć kilka piosenek zawartych na reszcie wydawnictw jest godnych uwagi. Poza tym Titi to kolo genialny, jest błaznem co już mówiłem wcześniej ale sam tego faktu nie neguje, czytanie i słuchanie z nim wywiadów to chyba jeden z najlepszych poprawiaczy humoru na ziemi. Chyba każdy widział pierwszy wywiad Titiego u Wojewódzkiego. Szok.

[ Dodano: 2009-09-17, 10:26 ]
A jeszcze .... Szkoda OLEGO :(
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-08-21, 04:35   

Nowa płyta! 1 września! Niestety tylko z coverami, tak jak na "Fishdick". Zresztą tytuł mówi sam za siebie: "Fishdick Zwei - The Dick Is Rising Again" :DD No nic to, może następna dorówna Verses of Steel...



1. ''Ring Of Fire''
2. ''Hit The Road Jack''
3. ''Losfer Words [Big 'Orra] "
4."Love Shack"
5. ''New York , New York"
6. ''Bring It On Home''
7. ''Hot Stuff''
8. ''Et si tu n'existais pas"
9. ''2000 Man''
10. "Bad Reputation''
11. ''Seasons In The Abyss''
12. ''Blood Sugar Sex Magic''
13. ''Nothing Else Matters''
14 ''Detroit Rock City''
15. ''Make No Mistake''
16. ''Fluff''

Pierwszy klip:

Love Shack

Muzycznie - świetnie brzmienie, gitary dobrze gadają, trochę szkoda że to znów "jajcarski" styl Acidów, a poza muzycznie - Ślimak ściął włosy, Popcorn ma długą, szarą brodę, Titi bez zmian, Jankiel dobrze się prezentuje :)
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-08-23, 08:43   

Czad ! uwielbiam fishdick !
_________________

 
 
 
Sithena 
lady in black


Last.fm: Sithena
Numer buta: 38
Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 282
Skąd: z daleka
Wysłany: 2010-08-23, 13:12   

ACID DRINKERS!!!!!!!!!!!!! Przedwczoraj bylam na koncercie, niesamowici są, uwielbiam Acid Drinkers (Titus playboy xD)!!!!!!!! :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi:

Co do nowej płyty to cieszę się niesamowicie, bo bardzo podobają mi się covery w wykonaniu Acid Drinkers i uwielbiam Fishdick. :yupi: :yupi: :yupi:
_________________
bu!
wóódstock.pl
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-08-23, 14:00   

czekam strasznie na Ring of fire. to jedna z moich ulubionych piosenek w ogóle ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-08-23, 17:36   

Dymitr napisał/a:
uwielbiam fishdick !

od razu skojarzyło mi się z jednym odcinkiem South Parku z Kanye Westem, gdzie był taki żart że pytano "czy lubisz Fish Dicks?" a pytany myślał że chodzi o "Fish Sticks" (paluszki rybne) :DD

http://www.youtube.com/watch?v=ADGWPorwkYg

DYMITR - DO YOU LIKE FISHDICK?!?!?


semako napisał/a:
czekam strasznie na Ring of fire. to jedna z moich ulubionych piosenek w ogóle ;)

póki co łap to:
H-Blockx - Ring of Fire
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-08-23, 19:41   

Earanil napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=ADGWPorwkYg

DYMITR - DO YOU LIKE FISHDICK?!?!?


Now I know that I`m a gayfish ;]
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-08-23, 20:40   

Earanil napisał/a:
od razu skojarzyło mi się z jednym odcinkiem South Parku z Kanye Westem, gdzie był taki żart że pytano "czy lubisz Fish Dicks?" a pytany myślał że chodzi o "Fish Sticks" (paluszki rybne) :DD

Tam nie było pytania o Fish Dicks.. tylko właśnie Fish Sticks.. ale było jednoznaczne. Dopowiedziałeś sobie trochę. Ale sens ten sam
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100