• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Draconian
Autor Wiadomość
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-20, 23:44   

Dominik napisał/a:
O ja pierdole :O :O :O :O :O :O Tylko tyle mogę powiedzieć jak przeczytałem wasze wypowiedzi na temat wydawnictwa "Turning Season Within". Ej serio!! Słucham go teraz i jestem wręcz "wpiekłowzięty"... W sumie jest to mój pierwszy album tej kapeli i nie wiem jak tam grali na pierwszych krążkach, ale oceny 1, 2 czy też :( (?) to chyba lekka przesada... mnie ten krążek zajebiście zaskoczył choć muszę powiedzieć że wokal tej kobieciny jest dla mnie dość bolesny hehe, serio jakoś mi nie pasuje tu, ale poza tym jest CACY że DZYN DZYN !!!

Teraz zabieram się za następne albumy :D


Jedyne co warte uwagi na tym albumie to wokal tej pani. Wróciłeś do zadziwiania mnie domin, i like it!
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wysłany: 2010-02-20, 23:49   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 23:49   

Pepuś napisał/a:
Wróciłeś do zadziwiania mnie domin, i like it!


Hmm wróciłem? Czyżby coś sie zmieniło wcześniej? :DD
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-21, 00:44   

Domin ten wokal jest genialny:) Ja uwielbiam Lisę;) jaki i cały Draconian:)
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 00:46   

DarkMoonlight napisał/a:
Domin ten wokal jest genialny:) Ja uwielbiam Lisę;) jaki i cały Draconian:)


Nie było tak źle... myślałem że choć trochę mnie zjebiesz hahaha ... no nic ja jak na razie przesłuchałem dwa ostatnie albumy i jestem w 1/4 "Arcane Rain Fell" i wniosek mi się nasuwa jeden... im wcześniejsze płyty tym nudniejsze.. no ale jeszcze słucham zobaczymy.
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-02-21, 00:50   

Bo to nie jest zespół ktorego dyskografii słucha się naraz. Daj sobie na razie spokój, bo się zajebiesz. A debiut zostaw sobie na jutro :P
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 00:52   

Cytat:
Bo to nie jest zespół ktorego dyskografii słucha się naraz. Daj sobie na razie spokój, bo się zajebiesz. A debiut zostaw sobie na jutro :P


Nie wiem czy mu to pomoże hehe... spróbuje dziś dokończyć "Arcane Rain Fell"
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-21, 01:00   

Domin masz jakieś uprzedzenia do Lisy:) Każdy Ci powie, że laska ma zajebisty głos;) ale TY się upierasz;) To nie słuchaj jak narzekasz, bo Ona jest bardzo ważną częścią tego bandu, a album Turning Season Within tylko Ona ratuje przed całkowitą klapą:) i singiel - NO Greater Sorrow:D
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 01:03   

DarkMoonlight napisał/a:
Domin masz jakieś uprzedzenia do Lisy:) Każdy Ci powie, że laska ma zajebisty głos;) ale TY się upierasz;) To nie słuchaj jak narzekasz, bo Ona jest bardzo ważną częścią tego bandu, a album Turning Season Within tylko Ona ratuje przed całkowitą klapą:) i singiel - NO Greater Sorrow:D


Darku ale jak będę dalej ich słuchał to mnie chyba nie pobijesz :DD haha .. Darku mam w dupce co mówią inni... jak mi sie ona nie podoba (głos) to nawet gdybym sie zesrał podczas jej słuchania to i tak mi nie podejdzie... a tylko smród pozostanie. Co do nowej płyty to powiem Ci że mi się najbardziej podoba, jak na razie, jest bardziej spójna i mniej rozlazła co za tym idzie. A ta pani tylko przeszkadza. End... brak uprzedzeń tylko zwykły brak upodobań do głosu tej pani...
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-21, 01:06   

nie pobiję Cię, ale po chuja słuchać czegoś co się nie podoba?:D
Lisa jest, będzie zajebista i jej głos też;) a nowy album ssie jak nie wiem:D ale neguje, że może się komuś podobać;P)
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 01:08   

DarkMoonlight napisał/a:
ale neguje, że może się komuś podobać;P)


??

DarkMoonlight napisał/a:
nie pobiję Cię, ale po chuja słuchać czegoś co się nie podoba?:D


Bo czasami potrafię przecierpieć jakiś czynnik w danym zespole jeżeli reszta jest ok.
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-21, 01:10   

Dominik napisał/a:
DarkMoonlight napisał/a:
ale neguje, że może się komuś podobać;P)


??



Bo czasami potrafię przecierpieć jakiś czynnik w danym zespole jeżeli reszta jest ok.

Miało być NIE neguje, że może się komuś ten album podobać;) ot tak:)
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 01:11   

DarkMoonlight napisał/a:
Miało być NIE neguje, że może się komuś ten album podobać;) ot tak:)


:DD to dobrze bo jest zajebisty o! :P

[ Dodano: 2010-02-21, 12:07 ]
No i tak posłuchałem już sporo nowego, a raczej ostatniego albumu Draconian i ciągle twierdzę że jest zajebisty, ciągle też twierdzę że bez pani Lisy byłoby jeszcze fajniej mimo iż już przywykłem do jej wokalnych popisów... Ale do płytki... muzyka jest zajebista. W porównaniu do poprzedniego krążka czyli "The Burning Halo", "Turning Season Within" jest żywszy, nie jest tak bardzo rozwleczony, nie ma w nim lekkiej monotonii która udzieliła się wg mnie w "TBH". Brzmienie tego krążka bardzo przypomina mi "New Moon" Swallow The Sun. wiem że Pepe powie że nie, ale wg mnie trzeba być głuchym by tego nie wyczuć, by nie wyczuć tego klimatu i tych riffów... serio. Nowego krążka Finów nasłuchałem się jak głupi, może z 50 razy przeleciał w moim odtwarzaczu i nie sądzę bym mógł nie wyczuć tego klimatu. Ale to nie jest oczywiście wada, ale zaleta, bo od czasu mego umiłowania dla Finów szukałem czegoś choćby trochę podobnego do ich twórczości, brzmienia i stylistyki i to wszystko daje nowy krążek Draconian. Na największe oklaski zasługuje wg mnie Anders Jacobsson główny wokalista zespołu który dysponuje genialnym growlem... kurwa właśnie dlatego nie bardzo pasuje mi tu Lisa bo jego wokal wg mnie spokojnie wystarcza. Ulubione utwory hmmm ciężko powiedzieć, ale chyba "When I Wake" w którym wokalnie udziela się Paul Kuhr z Novembers Doom, o dziwo "Earthbound" w którym lwią część wokaliz odśpiewuje właśnie Lisa oraz "The Empty Stare" który wokalnie jest kurewsko wściekły, Anders przechodzi samego siebie... kurde zajebisty. Podsumowując nie mogę powiedzieć nic złego oprócz tego co już rzekłem hehe... w sumie to jak już wspomniałem przyzwyczaiłem się do wokalu Lisy na tym krążku, nie przeszkadza mi a nawet czasami jest miło jak sobie pośpiewa. 9/10 !!
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 14:13   

No i posłuchałem płyty "Where Lovers Mourn" no i muszę przyznać Wam rację że jest to dobry krążek, ba nawet świetny ale nie w całości. Jest w nim masę ciekawych wątków, jest mocno, jest lekko, jest gwałtownie jest miło i klimatycznie ale i jest dziwnie w pewnym momencie. Który to moment? A drugi kawałek jest owym cierniem w mym oku ze tak powiem. Kawałek "Silent Winter" początkiem przypomina mi klawiszowe popisy w Dimmu Borgir co pasuje im nie za bardzo pasuje Draconian, kolejny szkopuł tego utworu to hopsa hopsa tralala czyli żywy i bardzo energiczny rytm, jest bardzo, mógłbym nawet rzec radośnie, jest tak typowo symfonicznie co kompletnie mi nie leży. No ale to jest w sumie ten jedyny kwaśny moment, reszta jest cacy, nawet mi popisy pani wokalistki nie przeszkadzają. Choć jak już ktoś wyżej napisał album nie jest do słuchania kilka razy pod rząd, trzeba odpocząć by znowu się w niego zgłębić... ocena 7/10 (za tego drugiego pierona Rrrrrrr !! )
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-25, 15:56   

Dominik napisał/a:
Brzmienie tego krążka bardzo przypomina mi "New Moon" Swallow The Sun. wiem że Pepe powie że nie, ale wg mnie trzeba być głuchym by tego nie wyczuć, by nie wyczuć tego klimatu i tych riffó


Bardzo proste. Znasz mało albumów doom metalowych. To Ci się kojarzy. Swoją drogą Dracionan nic tu doomowego już nie gra. Zwykł gothic z deathowym wokalem.

Dominik napisał/a:
Na największe oklaski zasługuje wg mnie Anders Jacobsson główny wokalista zespołu który dysponuje genialnym growlem...


Jedyna rzecz jaka mnie męczy w Dracionian, hah.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 16:17   

Pepuś napisał/a:
Zwykł gothic z deathowym wokalem.


Czyli "New Moon" to także zwykły gotyk z growlem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100