• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 00:49   

Natta napisał/a:
Miałam nie pisać w tym temacie, ale sprostuję: pisząc o krzykaczach nie miałam na myśli ogółu katolików, tylko osoby o pokroju pana Nowaka itp.


Też nie mam ty na myśli wszystkich katolików... tylko tych "najfajniejszych" :DD
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2010-03-11, 00:53   

 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-11, 00:53   

i ja popieram Dymitra. Chrześcijaństwo opiera się na OSOBOWEJ relacji z Bogiem. dla chrześcijan Pismo Święte i Eucharystia to cielesna obecność Boga. tyle. koniec. to jest fakt i koniec. możecie mówić że jest inaczej ale nie jest inaczej i nawet jeśli miliard ludzi powie że jest inaczej, to dla nich to nadal jest osobowa relacja.

przez wiele lat będąc głęboko wierzącym chrześcijaninem, miałem naplute w twarz setki razy, kilka razy albo mi naklepano z tego powodu, albo musiałem spierdalać przez jakieś krzoki żeby mi nie nakopano... w szkole byłem obiektem ponad połowy żartów padających w klasie, byłem niepoważnie traktowany przez większość znajomych. Od momentu w którym zostawiłem Kościół i do momentu w którym do niego wszedłem, nie spotkało mnie żadne niemiłe doświadczenie ze strony osób wierzących / kościoła / księży...
nie rozumiem za to Ateistów doświadczających ucisku ze strony Kościoła...

i to co dodaje Finn - dobry smak i kultura. normalny człowiek nie musi w tak obsceniczny sposób krystalizować swoich poglądów... jeśli wnerwi mnie np Dymitr to powiem "nie lubię Dymitra", ale nie pojadę i nie zgwałcę mu Matki Żony i Kochanki, Siostry, Kuzynki, Siostrzenicy też nie.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 00:55   

Dominik napisał/a:
Nie przestrzegam ich przykazań, nie przestrzegam ich wyznaczników moralnych

Czyli: nie szanujesz rodziców, zabijasz, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz? :D

A tak wracając... Sprawa z Behemothem to trochę jak wyśmiewanie się z ludzi chorych lub upośledzonych. Śmiejesz się im w twarz i przy ludziach - nie dość, że wystawiasz sobie w ten sposób świadectwo, to jeszcze jesteś skurwysynem. Nabijasz się w domu, w gronie znajomych - może nie jesteś skurwysynem, ale nadal pokazujesz się z kiepskiej strony.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 01:02   

Cytat:
Czyli: nie szanujesz rodziców, zabijasz, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz? :D


Raczysz żartować?

semako napisał/a:
ale nie pojadę i nie zgwałcę mu Matki Żony i Kochanki, Siostry, Kuzynki, Siostrzenicy też nie.


podarcie biblii = gwałt ? Hmm ciekawe podejście Jogu...

Fnord napisał/a:
Śmiejesz się im w twarz i przy ludziach - nie dość, że wystawiasz sobie w ten sposób świadectwo, to jeszcze jesteś skurwysynem. Nabijasz się w domu, w gronie znajomych - może nie jesteś skurwysynem, ale nadal pokazujesz się z kiepskiej strony.


Ty tak to widzisz... znowu porównanie z dupy wzięte wg mnie. Ludzie chorzy nie robią nic złego, po prostu są chorzy, nie ich wina, cierpią ... wyśmiewasz się z nich - tak jesteś skurwysynem... Krytykujesz kościół i wierę chrześcijańską w ostry sposób - pokazuje mnie z kiepskiej strony bo sprzeciwiam się molestowaniu dzieci, bo sprzeciwiam się wyłudzaniu pieniędzy, bo sprzeciwiam się ingerencji w moje życie osób nie związanych ze mną? Uważasz, ze sprzeciwianie się temu pokazuje mnie z kiepskiej strony?
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-11, 01:07   

Dominik - napisałem wcześniej
CHRZEŚCIJANIE TRAKTUJĄ PISMO ŚWIĘTE I EUCHARYSTIĘ OSOBOWO - JAKO BOGA.
zrozum to zdanie a zrozumiesz dlaczego można poczuć się urażonym gdy ktoś drze Słowo Boże. z gwałtem - chodziło mi o porównanie wzmacniające powyższe zdanie ;) - Słowo Boże = Bóg = osoba.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 01:10   

Dominik napisał/a:
Krytykujesz kościół i wierę chrześcijańską w ostry sposób - pokazuje mnie z kiepskiej strony bo sprzeciwiam się molestowaniu dzieci, bo sprzeciwiam się wyłudzaniu pieniędzy, bo sprzeciwiam się ingerencji w moje życie osób nie związanych ze mną? Uważasz, ze sprzeciwianie się temu pokazuje mnie z kiepskiej strony?

Uważaj o co pytasz, bo możesz otrzymać odpowiedź która Ci się nie spodoba.

Popatrz, co wyżej napisałeś. Napisałeś, że chrześcijaństwo to religia polegająca na molestowaniu dzieci, wyłudzaniu pieniędzy i szerzeniu totalitaryzmu. Brawo.

Jeśli krytykujesz chrześcijaństwo w ten sposób, że plujesz przy innych ludziach na Biblię i sikasz na krzyż, to tak, wystawiasz sobie bardzo brzydkie świadectwo.

Bo widzisz, w ten sposób bezcześcisz coś, co jest naprawdę istotne także dla normalnych ludzi, którzy nie molestują dzieci, nie wyłudzają pieniędzy i nie szerzą totalitaryzmu. A takich chrześcijan jest wbrew temu co sądzisz znacznie więcej niż ludzi pokroju Nowaka. I zawinili Ci mniej więcej tak samo jak
Dominik napisał/a:
Ludzie chorzy nie robią nic złego, po prostu są chorzy, nie ich wina, cierpią ... wyśmiewasz się z nich - tak jesteś skurwysynem...
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
Ostatnio zmieniony przez Fnord 2010-03-11, 01:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 01:11   

Niechaj...
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 01:18   

Dominik napisał/a:
Fnord napisał/a:
Czyli: nie szanujesz rodziców, zabijasz, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz? :D

Raczysz żartować?

I tak i nie. Bo moralność współczesnego, żyjącego w Europie człowieka, została ukształtowana przez kościół i nic na to nie poradzisz. Jesteś przeżarty ideologią chrześcijańską na wskroś. Bo się pośród niej wychowałeś.

No chyba że nie szanujesz rodziców, zabijasz, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz, wtedy faktycznie odwróciłeś się od chrześcijańskiej moralności ;)
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
Ostatnio zmieniony przez Fnord 2010-03-11, 01:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 01:22   

Fnord napisał/a:
I tak i nie. Bo moralność współczesnego, żyjącego w Europie człowieka, została ukształtowana przez kościół i nic na to nie poradzisz. Jesteś przeżarty ideologią chrześcijańską na wskroś. Bo się pośród niej wychowałeś.


Wiem. Ale nie traktuje tego jako coś co łączy mnie z nimi... jest to raczej dla mnie kilka/naście postulatów które jak sądzę i tak bym przestrzegał, bez względu na wpływ religii na kształtowanie moralności człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Dominik 2010-03-11, 01:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-03-11, 01:22   

Fnord napisał/a:
że nie szanujesz rodziców,, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz,


O, takich to można każdego dnia na pęczki spotkać :d, więc może domin to jeden z nich?
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 01:24   

Pepuś napisał/a:
O, takich to można każdego dnia na pęczki spotkać :d, więc może domin to jeden z nich?


Jakbyś był jednym z moich rodziców to bym to zastosował :DD
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 01:25   

Dominik napisał/a:
Fnord napisał/a:
I tak i nie. Bo moralność współczesnego, żyjącego w Europie człowieka, została ukształtowana przez kościół i nic na to nie poradzisz. Jesteś przeżarty ideologią chrześcijańską na wskroś. Bo się pośród niej wychowałeś.


Wiem. Ale nie traktuje tego jako coś co łączy mnie z nimi... jest to raczej dla mnie kilka/naście postulatów które jak sądzę i tak bym przestrzegał, bez względu na wpływ religii na kształtowanie moralności człowieka.

Myślę, że gdybyś wychował się w afrykańskim plemieniu, nie miałbyś większych problemów z okradaniem i zabijaniem innych ludzi, szczególnie tych z wrogiego plemienia ;)
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-11, 01:27   

Cytat:
Jakbyś był jednym z moich rodziców to bym to zastosował :DD


taka sytuacja mogłaby stworzyć sporo nowych tekstów z "Twoją Starą"

Twoja Stara to Pepe!
Twoja Stara słucha Epickiego Doomu!
Twoja Stara słucha dronu!
Twoja Stara ma Tyry na Midzie!
Twoja Stara słucha albumu trwającego 8 tygodni!
Twoja Stara...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 01:28   

Fnord napisał/a:
Myślę, że gdybyś wychował się w afrykańskim plemieniu, nie miałbyś większych problemów z okradaniem i zabijaniem innych ludzi, szczególnie tych z wrogiego plemienia ;)


Podejrzewam, że jakby Polska toczyła wojnę z dajmy na to Białorusią to też nie miałbym oporów...
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 01:30   

Dominik napisał/a:
Fnord napisał/a:
Myślę, że gdybyś wychował się w afrykańskim plemieniu, nie miałbyś większych problemów z okradaniem i zabijaniem innych ludzi, szczególnie tych z wrogiego plemienia ;)

Podejrzewam, że jakby Polska toczyła wojnę z dajmy na to Białorusią to też nie miałbym oporów...

A zjadałbyś Białorusinów? :DD
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100