• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth
Autor Wiadomość
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-03-11, 01:49   

Cytat:
I tak i nie. Bo moralność współczesnego, żyjącego w Europie człowieka, została ukształtowana przez kościół i nic na to nie poradzisz. Jesteś przeżarty ideologią chrześcijańską na wskroś. Bo się pośród niej wychowałeś.

No chyba że nie szanujesz rodziców, zabijasz, kradniesz, cudzołożysz i kłamiesz, wtedy faktycznie odwróciłeś się od chrześcijańskiej moralności ;)

To jest Ostateczny Argument Logiczny. Bo jak z tym konkurować ? zawsze ktoś wyciągnie to w rozmowie i już pozamiatane. Heh. Brawo Finnie.


A Ty Dymitr lecz się chłopie. I nie musisz w sumie nic odpowiadać, bo już napisałeś że ze mną rozmawiać nie będziesz. I mam to gdzieś. Z takimi jak Ty, z takim językiem, z takim podejściem - nie ma co rozmawiać. Więc w sumie dobrze sie stało. Jakby to samo w taki sam sposób napisał Dominik, Ja, Śniegu to by wszyscy wsiedli na nas i posądzili o najgorsze zbrodnie świata. Widać że tutaj sa równi i równiejsi, co jest w sumie strasznie żałosne :) brawo
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2010-03-11, 10:40   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 10:40   

Fnord napisał/a:

A zjadałbyś Białorusinów? :DD


Raczej nie, ale niezjadanie ludzi nie wywodzi się z chrześcijańskich przykazań, bo z tego co pamiętam nie ma w nich punktu: "Nie zjadaj bliźniego swego ani wroga swego" :rotfl: :rotfl:
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-11, 11:11   

Cytat:
Jakby to samo w taki sam sposób napisał Dominik, Ja, Śniegu to by wszyscy wsiedli na nas i posądzili o najgorsze zbrodnie świata.


Ja będę Was lubił i kochał czegokolwiek nie napiszecie ;) no chyba że napiszecie że przerzucacie się na rege i jesteście rastamanami ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 11:29   

semako napisał/a:
no chyba że napiszecie że przerzucacie się na rege i jesteście rastamanami ;)


Jogu masz u mnie słowo honoru że to w moim przypadku nigdy nie nastąpi hahahahah
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-11, 11:31   

czyli chyba nic nas nigdy nie poróżni!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-03-11, 21:44   

Natta napisał/a:
Okej, Dymitr - dzięki za posta na wysokim poziomie, w którym jakże uroczo dominują terminy typu "nasrać" "naszczać" "spuścić się" "gówno" itp. Bardzo mi miło było to czytać .

Widzisz nata, do mojego tonu wypowiedzi zainspirował mnie Dominik, który tak ochoczo wcześniej twierdził, że: „Osobiście to mógłbym się nią [biblią] podetrzeć gdyby mi zabrakło papieru w WC choć chyba nie bo za twarde ma strony...” , więc jest to wynik szukania odpowiedniej płaszczyzny rozmowy… bo raczej nie mam co liczyć, na niespodziewany wzrost poziomu jego wypowiedzi…

wiesz..można wrzucić śliwkę do szamba– tylko czy będzie z tego kompot ?

Swoją drogą wyszedł mi arcyciekawy eksperyment społeczny: Po tym jak napisałem,że „czuję pewien niesmak” w związku z podarciem biblii przez Nergala zostałem gremialnie pouczony, jaki to ja jestem niewyrozumiały, apodyktyczny i jak bardzo brakuje mi dystansu i że nie powinienem się tym w ogóle oburzać (mimo iż o oburzaniu nic nie napisałem).
Po czym oburzyłem Was swoim tonem wypowiedzi !! Można by rzec, że wręcz obraziłem Wasze uczucia !! A potem co śmieszniejsze, zostałem posądzony o (o zgrozo) ..Hipokryzję !! :D :D :D

Ja tu widzę pewien paradoks !!




Natta napisał/a:
Tylko jakoś mi się nie chce wierzyć, że kochasz Biblię tak samo jak swoją matkę albo i bardziej.


Nie w tym rzecz. Szukałem czegoś, co stanowi dla niewierzącego podobną wartość emocjonalną, co dla wierzących biblia i Bóg – stwierdziłem,że matka to dobry odpowiednik

Natta napisał/a:
okej, fajnie... intelektualne dno i 10 metrów mułu powinno się może powiesić, bo nie szanuje krzykaczy, tylko tych katolików, których stać na niewzruszony spokój i siłę, przeciwstawianie się darciu Biblii w inny sposób niż pozew do sądu czy jęczenie, robiących coś, broniących dobrego imienia chrześcijaństwa poprzez pracę i dobre słowa! .


Rozumiem,że do mnie personalnie kierujesz te słowa (przynajmniej po części).
Wróćmy więc do początku, pierwszego posta i bazy wyjściowej dla tej całej dyskusji.
Przygotowałem pewien diagram – spójrz i zastanów się kto rzeczywiście jest krzykaczem i biadoli :

http://i78.photobucket.co...2/Krzykacze.jpg

Natta napisał/a:
Tu do cholery nie chodzi o to, tylko o hipokryzję, ale już się nie będę wypowiadać...


Okey, załóżmy, że rzeczywiście jestem hipokrytą ! (może i nawet miejscami tak jest) Czy to,że jestem hipokrytą jest jednocześnie dla Ciebie (i innych) przyzwoleniem, do umniejszania mi i moim świętościom ?! Czy to jest fair, sprawiedliwe i w porządku ?
Odpowiedz mi Natta – czy jest wg. Ciebie w porządku wyprowadzić psa na cmentarz indiański ? Nawet jeśli tam nie ma Indian.

Dla ścisłości: Czuję pewien niesmak, gdy kapele których słucham w werbalny sposób atakują mojego Boga !

Dominik napisał/a:

Bo Nergal drąc biblię wcale nie nasrał na czyiś grób, po prostu podarł skrawek papieru który DLA NIEGO jest tylko papierem i tyle. Jest to dla niego rzecz. Wyolbrzymiasz Dymitrze problem... porównujesz podarcie jakieś książeczki do zbezczeszczenia zwłok.


I może chcesz mnie przekonać, że skoro dla niego to tylko papier, to naszła go wtedy ochota na darcie papieru i nic więcej –i o to w tym wszystkim chodziło, tak ? chciał sobie podrzeć papier ! I nie szła za tym żadna treść ?

A co jeśli DLA MNIE Twoja matka to zlepek atomów i nic więcej ? nic o większej wartości ? Co jeśli tak jest ? – daje mi to swobodne prawo ubliżania jej ??


Dymitr napisał/a:
To katolicy w ostatnich latach nacierają na ludzi niewierzących bo uważają że jeżeli Polska jest krajem katolickim to każdy powinien paść krzyżem przed ołtarzem w kościele...


Jakoś nigdy nie czułem tej presji. Dziwi mnie,że Ty czujesz, siedząc non stop w domu.

Ewenementem też jest to,że tą presję czują głównie Ci, co siedzą w rockowo-metalowym klimacie. Ludzie, którym subkultura nie narzuca takiego toku myślenia, jakoś nie mają takich problemów – oni pierdolą sobie dla odmiany np.: policję…albo Babilon..

Wzorce myślenia, a nie wolne myślenie mój miły !!


Pepuś napisał/a:
Poza tymi uregulowaniami, w moje życie kościół nie miesza się wcale.


Dokładnie tak ! Nie ma żadnego prawa kościelnego, które by obowiązywało wszystkich obywateli !
A to,że Kościół ma wpływ na legislację w kraju, to jest kwestia ilości wiernych i ich wiary – na tym polega demokracja !


Therion napisał/a:

Z takimi jak Ty, z takim językiem, z takim podejściem - nie ma co rozmawiać.


Haha ! To ciekawe, że akurat Ty mnie pouczasz co do języka i formy wypowiedzi !! Ty, nieskazitelny i sprawiedliwy !! :D :D :D :D :D

Therion napisał/a:
Jakby to samo w taki sam sposób napisał Dominik, Ja, Śniegu to by wszyscy wsiedli na nas i posądzili o najgorsze zbrodnie świata. Widać że tutaj sa równi i równiejsi, co jest w sumie strasznie żałosne


Jak już skończysz szlochać, to poskarż się Edżowi – może dostanę upomnienie i odmieni Ci się sytuacja na lepszą.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dymitr 2010-03-11, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-11, 21:55   

Therion napisał/a:
To jest Ostateczny Argument Logiczny. Bo jak z tym konkurować ? zawsze ktoś wyciągnie to w rozmowie i już pozamiatane. Heh. Brawo Finnie.

Eeeee? Gdzie? :)
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 22:13   

Ach nie zauważyłem tej wypowiedzi Finnie i teraz odpowiem na nią.

Fnord napisał/a:
Popatrz, co wyżej napisałeś. Napisałeś, że chrześcijaństwo to religia polegająca na molestowaniu dzieci, wyłudzaniu pieniędzy i szerzeniu totalitaryzmu. Brawo.


Bardzo ładnie manipulujesz moimi słowami ... nigdzie nie napisałem że religia chrześcijańska jest religią POLEGAJĄCĄ na molestowaniu dzieci, wyłudzaniu pieniędzy czy też szerzeniu totalitaryzmu... oj nie... albo źle mnie zrozumiałeś albo chcesz pokazać jaki to ja chuj jestem i zły koleś. Napisałem że sprzeciwiam się tym rzeczom... bo chyba mi nie powiesz że nie występują w kościele i w wierze chrześcijańskiej ... występują i to bardzo często, bardzo obficie bym nawet powiedział. Teraz ktoś zada pytanie a gdzie nie występują... ale religia chrześcijańska polega na wybaczaniu tak uczył mnie ksiądz na religii w szkole średniej, mówił że człowiek powinien wybaczać nie powinien robić takich rzeczy jak krzywdzenie dzieci w taki czy inny sposób gdyż są bezbronne i nie mają jak sie bronić, tylko że sami to robią... tu jest problem gdy człowiek nakazuje innym być czystym od grzechu a sam ten grzech popełnia i to masowo...

Fnord napisał/a:
Jeśli krytykujesz chrześcijaństwo w ten sposób, że plujesz przy innych ludziach na Biblię i sikasz na krzyż, to tak, wystawiasz sobie bardzo brzydkie świadectwo.


Robię to w zamkniętym ze tak powiem zgromadzeniu ludzi którzy myślą podobnie a nawet tak samo, nie obrażam ich.

Cytat:
Bo widzisz, w ten sposób bezcześcisz coś, co jest naprawdę istotne także dla normalnych ludzi, którzy nie molestują dzieci, nie wyłudzają pieniędzy i nie szerzą totalitaryzmu. A takich chrześcijan jest wbrew temu co sądzisz znacznie więcej niż ludzi pokroju Nowaka. I zawinili Ci mniej więcej tak samo jak


Nie bezczeszczę. Nergal "obraził" takim zachowaniem tylko tych którzy nie przyjmują krytyki oraz uważają się za bojowników swej wiary. A nimi nie są.


Dymitr napisał/a:
więc jest to wynik szukania odpowiedniej płaszczyzny rozmowy… bo raczej nie mam co liczyć, na niespodziewany wzrost poziomu jego wypowiedzi…

wiesz..można wrzucić śliwkę do szamba– tylko czy będzie z tego kompot ?


Cóż mogę powiedzieć Dymitrze... uważasz się za wielkiego inteligenta który musi się dopasowywać do innych, do tego "szamba" jak mnie nazwałeś czy też moje wypowiedzi... a jesteś takim samym człowiekiem jak ja który potrafi pisać inteligentnie ale i być szambem co udowodniłeś nie raz. Ja mówiąc w ten ostry sposób chciałem pokazać swą pogardę jaką czuję do jednostek tej wiary ich świętych przedmiotów które święte są tylko wtedy gdy ktoś kto je krytykuje, ale jeśli ktoś traktuje te "święte" przedmioty jako produkt dostępny na stacji benzynowej leżący obok kondomów czy też butelki taniego wina jest ok. Tu jest WASZ problem że jesteście w swych oburzeniach bardzo wybiórczy. Więc nie stosuj wobec mnie i moich wypowiedzi porównań takowych bo obrzucać błotem możemy sie zawsze ale czy na pewno tego chcesz?

Cytat:
Rozumiem,że do mnie personalnie kierujesz te słowa (przynajmniej po części).
Wróćmy więc do początku, pierwszego posta i bazy wyjściowej dla tej całej dyskusji.
Przygotowałem pewien diagram – spójrz i zastanów się kto rzeczywiście jest krzykaczem i biadoli :

http://i78.photobucket.co...2/Krzykacze.jpg


Rozumiem że ludzi którzy mają dużo do powiedzenia nazywasz krzykaczami... ok. fajny jesteś.

Dymitr napisał/a:
I może chcesz mnie przekonać, że skoro dla niego to tylko papier, to naszła go wtedy ochota na darcie papieru i nic więcej –i o to w tym wszystkim chodziło, tak ? chciał sobie podrzeć papier ! I nie szła za tym żadna treść ?

A co jeśli DLA MNIE Twoja matka to zlepek atomów i nic więcej ? nic o większej wartości ? Co jeśli tak jest ? – daje mi to swobodne prawo ubliżania jej ??


Widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a mnie to wiele razy sam zarzucałeś. Mówiłem że Nergal rwiąc biblię dał akt sprzeciwu wobec religii której jest zwyczajnie przeciwny, ale dla niego jest to tylko kartka papieru która nie jest warta nawet ceny którą musiał zapłacić dajmy na to w hipermarkecie... teraz Kapujesz... czy mam Ci rysować?


Dymitr napisał/a:
Jakoś nigdy nie czułem tej presji. Dziwi mnie,że Ty czujesz, siedząc non stop w domu.


Kolejny znafca mego życia... kurwa niedługo to WY napiszecie moją autobiografię. Ja wiele razy odczułem to i odczuwam nadal. Nie muszę codziennie spotykać ludzi którzy mi to będą uświadamiać, wystarczy że spojrzę na wspaniałe kroki kościoła, wypowiedzi "wiernych" itp to mi wystarczy by mieć obraz tych złych rzeczy które sie tam dzieją ...

Dymitr napisał/a:
Ewenementem też jest to,że tą presję czują głównie Ci, co siedzą w rockowo-metalowym klimacie. Ludzie, którym subkultura nie narzuca takiego toku myślenia, jakoś nie mają takich problemów – oni pierdolą sobie dla odmiany np.: policję…albo Babilon..


O dziwo już dawno mam taki stosunek do kościoła i wcale nie miało na mnie wpływ poruszanie sie w jakiejś tam subkulturze bo do takowej nie należałem.
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-03-11, 22:21   

Dominik napisał/a:


Rozumiem że ludzi którzy mają dużo do powiedzenia nazywasz krzykaczami... ok. fajny jesteś.


Nie, tylko tych, którzy na bazie jednego niewinnego zdania zbudują aferę ! Zobacz jaka agresywna była odpowiedź Natty i Theriona na mój pierwszy - niewinny post (7 strona) ! Sam zdecyduj,czy zasługiwał na taką reakcję ?? !!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dymitr 2010-03-11, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 22:33   

Cytat:
Nie, tylko tych, którzy na bazie jednego niewinnego zdania zbudują aferę ! Zobacz jaka agresywna była odpowiedź Natty i Theriona na mój pierwszy - niewinny post (7 strona) ! Sam zdecyduj,czy zasługiwał na taką reakcję ?? !!


No wiesz, ja zrozumiałem z punktu pierwszego, że nie chcesz Behemoth na Sonisphere bo podarł biblię w 2007 roku... więc uważam że to mogłoby sie spotkać z dość ostrą reakcją bo jest to co najmniej śmieszne. Poza tym nie wiem co tam napisałeś bo dziś to usunąłeś ... ciężko ustosunkować się do wypowiedzi której nie ma.
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-03-11, 22:53   

Do jasnej cholery, czy ja gdzieś napisałam że popieram Nergala i pochwalam to co zrobił?

Nie. Cały czas chodziło mi o hipokryzję w wybiórczym traktowaniu muzyki/przekazu/zespołów.

I przepraszam, że wyraziłam się o Twoim "niesmaku" uzywając słowa "jęczenie". Jeśli Cię to tak uraziło, to wybacz. Nie chcę być złośliwa, ale Tobie też radzę zwrócić uwagę na dobór słów w Twoich postach.

Cytat:
Nie w tym rzecz. Szukałem czegoś, co stanowi dla niewierzącego podobną wartość emocjonalną, co dla wierzących biblia i Bóg – stwierdziłem,że matka to dobry odpowiednik


Niestety odbieram Twoje stwierdzenie jako błędne. Może kiedyś to zrozumiesz. Relacja z matką nie jest odpowiednikiem niczego i nie można jej do niczego przyrównywać, zwłaszcza w taki sposób jak Ty to ukazałeś.

Nigdy nie byłam dobra katoliczką, skoro wyżej zawsze stawiałam uczucia do swoich bliskich niż do Słowa Bożego, ale mimo wszystko uważam że porównywanie wartości subiektywnej (Biblia jako Słowo Boże) do wartości uniwersalnej (matka) jest niestosowne.

Cytat:
Nie, tylko tych, którzy na bazie jednego niewinnego zdania zbudują aferę ! Zobacz jaka agresywna była odpowiedź Natty i Theriona na mój pierwszy - niewinny post (7 strona) ! Sam zdecyduj,czy zasługiwał na taką reakcję !!


Wybacz, nie ja strzeliłam posta pełnego gówien, srania, spuszczania się, nietrafnych i niesmacznych porównań.

I to już naprawdę koniec. Dymitrze, jak masz jeszcze coś do mnie, to wylej swoją żółć w PW. Nie zamierzam dalej ingerować w tą dyskusję, żeby moje wypowiedzi nie zostały przez kogoś źle odebrane i przeinaczone.
_________________


 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-03-11, 23:38   

Dymitr napisał/a:
Therion napisał/a:
Therion napisał/a:

Z takimi jak Ty, z takim językiem, z takim podejściem - nie ma co rozmawiać.



Haha ! To ciekawe, że akurat Ty mnie pouczasz co do języka i formy wypowiedzi !! Ty, nieskazitelny i sprawiedliwy !! :D :D :D :D :D


Może Ci to wytłumaczę tak byś zrozumiał.

Z takimi jak Ty - znaczy z ludźmi, którzy uważają się za wielkich intelektualistów i znawców każdego tematu. Ludźmi, którzy potrafią każdą swoją wypowiedź wytłumaczyć w taki sposób, by w razie negatywnego odzewu nie wyjść na całkowitego idiotę. Zresztą starałeś się tutaj też pokazać że jesteś stroną pokrzywdzoną (nie wiem w sumie w jaki sposób - ale ok).

Z takim językiem - Ano z językiem pełnym szamba i strasznie nietrafionych porównań, co w przeszłości było dość częste jak ktoś Ci "zalazł za skórę",.. a mistrzostwem i pełnym rzemiosłem była wypowiedź w tym temacie.

Z takim podejściem - ten punkt dość dobrze wytłumaczył już Dominik, więc nie będę się powtarzał.
I wcale nie uważam się za osobę nieskazitelną. Znam i wiem o moich wadach.. ale nigdy nie sprowadzam ludzi do takiego upodlenia jak Tobie się to zdarza.

Zresztą nie widzę nic niestosownego w tym że porównałem Twój "niesmak" do moherowego podejścia. Bo chyba że chodzi Ci o pytanie odnośnie dystansu ? Może za trudne dla Ciebie jest, nie mi to oceniać.


a tak w ogóle to peace, love & rock&roll



:DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-03-11, 23:45   

Dominik napisał/a:

No wiesz, ja zrozumiałem z punktu pierwszego, że nie chcesz Behemoth na Sonisphere bo podarł biblię w 2007 roku...


Nie - wyraźnie napisałem,że Behemoth na Sonisphere nie spotka się z moim entuzjazmem i osobiście wolałbym,żeby go tam nie było (bo bym się wtedy lepiej bawił i nie zajmowałby mi niepotrzebnie czasu) - co nie jest tożsame z tym, że chciałbym aby z tego względu oficjalnie usunęli go z listy kapel tam grających.

Dominik napisał/a:

Poza tym nie wiem co tam napisałeś bo dziś to usunąłeś ... ciężko ustosunkować się do wypowiedzi której nie ma.


Nie usunąłem, tylko niechcący prze edytowałem - starałem się potem naprawić. A pisałem tam, że nie są wiarygodni, bo Nowak jest oszołomem, a Ci pozostali pewnie mają w tym biznes, czy liczą na poklask itp. Niemniej tak się napuszyliście, że "śmie mi przeszkadzać to że Nergal drze coś dla mnie świętego" , że zupełnie to przeoczyliście !
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-03-11, 23:53   

Cytat:
Jak już skończysz szlochać, to poskarż się Edżowi – może dostanę upomnienie i odmieni Ci się sytuacja na lepszą.

Chodzi o to że Większość ludzi na forum traktuje Cię jakbys co najmniej oddał nerkę dla forum :) i to uważam jest żałosne. Nie wiem czego się boją... i to mnie dość mocno intryguje. I nie chodzi tutaj o to że czuję się pokrzywdzony, bo niby czym ? Bo to jest forum by rozmawiać, kłócić się i robić inne dziwne rzeczy. Mi to odpowiada. Tylko że większość użytkowników nie włącza się w ogóle do dyskusji (nie tylko tej).. no ale ich wybór.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-03-12, 11:47   

Ja się nie boję nikogo;) Nikogo nie traktuje lepiej, czy coś, tylko, że ja popieram Dymitra to czemu mam się z Nim kłócić?Owszem, ,może użył za ostrego języka, zbyt wielu gówien itp, ale tak ogólnie to zgadzam się z NIM:D Tyle ode mnie;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100