• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth
Autor Wiadomość
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-03-12, 12:02   

DarkMoonlight napisał/a:
Ja się nie boję nikogo;)

A powinieneś.. Pan Bóg jest mściwy :B
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
REKLAMA 
Zespół RR!!!

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Wysłany: 2010-03-12, 16:53   

 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-03-12, 16:53   

Nie wiem jaki, bo na pewno nie ten, w którego ja wierzę;)
Mój ma tylko dobre cechy... Dziękuję za uwagę!
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-12, 17:22   

DarkMoonlight napisał/a:
Nie wiem jaki, bo na pewno nie ten, w którego ja wierzę;)
Mój ma tylko dobre cechy... Dziękuję za uwagę!


:bigeyes:
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-03-13, 02:37   

Dominik napisał/a:
:bigeyes:


:ua:
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-03-13, 09:17   

Dominik napisał/a:

:bigeyes:

Domin musimy sobie stworzyć własnego.. będzie miał cechy takie jakie chcemy :> Ma to nawet jakis tam sens.. gdzieś. :D
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Isalamir 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 65
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 2010-03-13, 17:18   

A tak wracając do pierwotnego tematu...
To może by tak wytoczyć sprawę tym neonazistom? Wtedy już wszyscy będą szczęśliwi! :D
Co do uwagi, że zachowanie Nergala miało widzieć grono specyficznej publiczności... Nergal jest artystą, koncertującym, nagrywającym płyty, udzielającym wywiadów itd. - czyli osobą publiczną. Jeśli robi coś publicznie [a szczególnie, jeśli robi to dla rozgłosu, bo i taka teza już się tu pojawiła], to powinien się spodziewać, że informacja o zachowaniu tym dotrze do szerokiego kręgu odbiorców, nie tylko fanów.
Tak sobie też myślę a'propo tego "kawałka celulozy" - jeśli jakiś Amerykanin podarłby [dla przykładu] Konstytucję USA, żeby zamanifestować swoją opinię na temat udziału Stanów w wojnie w Iraku, to nie na wiele by się przydało tłumaczenie, że chodziło mu tylko o wskazanie na jedną akcję polityczną, czy na niedoskonałości systemu...
Koniec końców zapis o obrażaniu uczuć religijnych ciągle znajduje się w naszym prawodawstwie, więc zasadniczo Nergal popełnił wykroczenie, czy się to komuś podoba, czy nie. Drugą sprawa już jest konsekwencja w ściganiu tego typu wykroczeń.
Mnie również zniesmaczyło, ba! [niech Wam będzie! :P ] nawet oburzyło zachowanie Nergala. Uważam, że jest to wyjątkowo niski chwyt marketingowy. Aczkolwiek nie sądzę żeby wstępowanie na drogę sądową było tu najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodziło o rozgłos, to właśnie mamy świetną reklamę. Lepsze, skuteczniejsze, pozbawione niepotrzebnego bicia piany jest po prostu zignorowanie przypadku.
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-03-13, 17:38   

Isalamir napisał/a:
Aczkolwiek nie sądzę żeby wstępowanie na drogę sądową było tu najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodziło o rozgłos, to właśnie mamy świetną reklamę. Lepsze, skuteczniejsze, pozbawione niepotrzebnego bicia piany jest po prostu zignorowanie przypadku.


Dlatego napisałem, że powinien przeprosić..a jeśli przepraszać nie chce, to nich zrobi coś dobrego - charytatywnego - myślę,że dla każdego katolika, rekompensata w takiej postaci byłaby akceptowalna... i będzie tzw. "truce" !
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 18:26   

Isalamir napisał/a:
To może by tak wytoczyć sprawę tym neonazistom? Wtedy już wszyscy będą szczęśliwi! :D


Tu nie chodzi o to. Jak tym wytoczyliśmy proces to nich wszyscy będą szczęśliwi bo tym także wytoczymy. Tu chodzi o to jak reaguje wymiar sprawiedliwości... o gówno człowiek może iść na dwa lata do pierdla a za szerzenie ideologii która kilkadziesiąt lat temu zabiła dziesiątki milionów osób, nie bardzo. I jak to jest? Taka sama sytuacja jest gdy był przypadek pewnej staruszki której przy kasie w markecie pani kasjerka zapomniała policzyć za masło i babcię złapali i została ukarana karą grzywny chyba z 500 zł, a biznesmeni i politycy kradną kasą z skarbu państwa i są wolni. Tak działa nasz wymiar sprawiedliwości i tego nie zmienimy... niestety szambo jak cholera.

Cytat:
Co do uwagi, że zachowanie Nergala miało widzieć grono specyficznej publiczności... Nergal jest artystą, koncertującym, nagrywającym płyty, udzielającym wywiadów itd. - czyli osobą publiczną. Jeśli robi coś publicznie [a szczególnie, jeśli robi to dla rozgłosu, bo i taka teza już się tu pojawiła], to powinien się spodziewać, że informacja o zachowaniu tym dotrze do szerokiego kręgu odbiorców, nie tylko fanów.


I co z tego? Dlaczego Ks. Rydzyn nie zostanie oskarżony o antysemickie wypowiedzi, o rasistowskie wypowiedzi? Czemu, przecież działa prawie i nawet na większym polu...?

Isalamir napisał/a:
Tak sobie też myślę a'propo tego "kawałka celulozy" - jeśli jakiś Amerykanin podarłby [dla przykładu] Konstytucję USA, żeby zamanifestować swoją opinię na temat udziału Stanów w wojnie w Iraku, to nie na wiele by się przydało tłumaczenie, że chodziło mu tylko o wskazanie na jedną akcję polityczną, czy na niedoskonałości systemu...


Nie wiem czy za porwanie konstytucji jest jakaś kara w USA czy też w innym kraju... chyba nie.

Isalamir napisał/a:
Koniec końców zapis o obrażaniu uczuć religijnych ciągle znajduje się w naszym prawodawstwie, więc zasadniczo Nergal popełnił wykroczenie, czy się to komuś podoba, czy nie. Drugą sprawa już jest konsekwencja w ściganiu tego typu wykroczeń.


Tak jest i jest to jeden z największych błędów prawa polskiego. Tym bardziej że powtórzę się, karani są osoby w sposób wybiórczy.

Cytat:
Mnie również zniesmaczyło, ba! [niech Wam będzie! :P ] nawet oburzyło zachowanie Nergala. Uważam, że jest to wyjątkowo niski chwyt marketingowy. Aczkolwiek nie sądzę żeby wstępowanie na drogę sądową było tu najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodziło o rozgłos, to właśnie mamy świetną reklamę. Lepsze, skuteczniejsze, pozbawione niepotrzebnego bicia piany jest po prostu zignorowanie przypadku.


Straszne :P

Dymitr napisał/a:
Dlatego napisałem, że powinien przeprosić..a jeśli przepraszać nie chce, to nich zrobi coś dobrego - charytatywnego - myślę,że dla każdego katolika, rekompensata w takiej postaci byłaby akceptowalna... i będzie tzw. "truce" !


Jasne, powinien jeszcze Nowaka po nogach całować, nie? Bo jak się okazało tylko jego obraził tym czynem.
Ostatnio zmieniony przez Dominik 2010-03-13, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-03-13, 21:07   

Dominik napisał/a:
Tu nie chodzi o to. Jak tym wytoczyliśmy proces to nich wszyscy będą szczęśliwi bo tym także wytoczymy. Tu chodzi o to jak reaguje wymiar sprawiedliwości... o gówno człowiek może iść na dwa lata do pierdla a za szerzenie ideologii która kilkadziesiąt lat temu zabiła dziesiątki milionów osób, nie bardzo. I jak to jest? Taka sama sytuacja jest gdy był przypadek pewnej staruszki której przy kasie w markecie pani kasjerka zapomniała policzyć za masło i babcię złapali i została ukarana karą grzywny chyba z 500 zł, a biznesmeni i politycy kradną kasą z skarbu państwa i są wolni. Tak działa nasz wymiar sprawiedliwości i tego nie zmienimy... niestety szambo jak cholera.


Banalne. Wymiar sprawiedliwości nie przeprowadza spraw z urzędu. Musi być wniesiona skarga. Nikt nie wniósł przeciwko nazistom? To sprawy nie ma.

Dominik napisał/a:
Tak jest i jest to jeden z największych błędów prawa polskiego. Tym bardziej że powtórzę się, karani są osoby w sposób wybiórczy.


Tolerancji chcieliście to tak jest ; )
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 22:16   

Pepuś napisał/a:
Banalne. Wymiar sprawiedliwości nie przeprowadza spraw z urzędu. Musi być wniesiona skarga. Nikt nie wniósł przeciwko nazistom? To sprawy nie ma.


Właśnie... bo ludzi bardziej obchodzi jak ktoś podrze kawałek papieru niż coś czym się powinni zainteresować.
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2011-04-26, 08:47   

Ot, taka ciekawostka (dla Jogusia specjalnie):
http://www.youtube.com/wa...feature=related
(od 1:11)

i ten t-shirt:
http://www.youtube.com/watch?v=4MeFl8Ot_S8

:dfinga:
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-04-26, 16:58   

cóż, pozostaje mi jedynie powiedzieć JEA! ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2011-04-26, 17:01   

Nergal bardzo lubi Casha i było to wiadomo nie od dziś ;)
_________________


 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2011-04-26, 17:07   

Nawet poszła swego czasu plota, że wycofuje się z Behemotha i będzie grał country :D
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-04-26, 17:34   

Cytat:
Nergal bardzo lubi Casha i było to wiadomo nie od dziś

jak dla mnie to od dziś :D
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100