• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Burzum
Autor Wiadomość
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-11, 17:49   

dominik napisał/a:
Taki Silencer o który wspominałem gdzieś napadł na dziewczynę która bawiła sie w piaskownicy z siekierą...


Bawiła się z siekierą? Kurde, dziwne że nie bał się na taką napaść :DD
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
REKLAMA

Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wysłany: 2009-08-12, 13:08   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-12, 13:08   

Angie napisał/a:
Bawiła się z siekierą? Kurde, dziwne że nie bał się na taką napaść :DD


kuwa takie są efekty nie stawiania przeze mnie czasami przecinków hahahaha ale dobre hehe
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2009-08-14, 00:23   

Burzum ani Varga nie lubię, ale fakt pozostaje, że ten projekcik jest wręcz podręcznikowym przykładem ideologicznej ewolucji norweskiego blacku - od dziecinnie pojmowanego satanizmu po Asatru i resztę wikingowego stuffu.
_________________
I hear the sound in a metal way
I feel the power rollin' on the stage
'Cause only one thing really sets me free
Heavy Metal - loud as it can be!
 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 15:09   

http://knmn.us.edu.pl/tek...vikernesem-cz-i

Chuj z tym, że jest naziolem i rasistą, ale za to co pisze o dzisiejszym świecie WIELKI KURWA SZACUN. Szczególnie idealnie opisał kobiety oraz subkultury. SZACUN DLA TEGO PANA.
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-31, 20:26   

W sumie kobity to prawie subkultura :D
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-31, 20:31   

Sami jesteście subkultura :) a Varg no inteligentny facet trzeba przyznać, maybe Jerzy mu teksty podsuwa
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-31, 21:10   

Nie ważne co napisze, dla mnie będzie idiotą mordującym drugiego idiotę i idiotą wysyłającym bomby w paczkach do Izraela albo idiotą od podpalania kościołów. Albo idiotą od ucieczek z więzienia...
_________________


 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-31, 21:32   

No zabił, no. Stalo się. Odsiedział swoje (wedle praw jakie obowiązują 'u niego'). Niemniej, to co mówi w tym artykule momentami jest dosyć ciekawe. Z kilkoma rzeczami się nawet zgadzam.
uduchowiony gość, który ma co powiedzieć i jest na tyle samokrytyczny, żeby przyznać się do własnych błędów.
Czytałaś Natta?
_________________

 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 21:57   

Jak to ktoś podsumował:"On sam wstydzi się tego zabójstwa i tych podpaleń. Dojrzał trochę, wydoroślał. Co śmieszniejsze za te czyny wielbią go najbardziej".

Wg. jego oświadczenia, ma teraz zostać na farmie razem z żona i dwoma dziećmi(3 w drodze), realizować się jako ojciec, mąż i muzyk. Dorósł to pewne.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-31, 22:25   

Hmmm przeczytałem ten wywiad i muszę powiedzieć że tylko mnie utwierdził w tym że Varg był/jest i będzie najprawdopodobniej kretynem jakich mało na tym padole. Dlaczego? Już śpieszę z wyjaśnieniami:

Otóż:
1. Jego odpowiedź na temat kultury, dziedzictwa itp. Mówi on jak katolik, wgmnie mówi jak człowiek którego sam nienawidzi... tak samo twierdzą katolicy którzy uważają że ludzie powinni zrzec się innych wiar na korzyść Chrześcijaństwa... Varg mówi tym samym tokiem tylko nawołuje do odrzucenia Chrześcijaństwa na rzecz dawno straconych wierzeń pogański. Krytykuje on jedną głupotę (chrześcijaństwo) na rzecz drugiej głupoty czyli pogańskich wierzeń. Potem ucieka do kapitalizmu i pojęcia konsumpcji. Tu się po części zgodzę. Ciężka sprawa będzie wtedy gdy na ziemi będzie 10 miliardów osób które będą eksploatowały planetę w tak szybkim stopniu jak to sie dzieje teraz. Ale wydaje mi się że jego argument by szybko nastąpiła jakaś pandemia, jakiś kataklizm który w jego myślach położy część ludzkości jest z dupy wzięty. Jest to wg mnie poza groźnego kolesia którego mroczne wizje mają porazić czytelnika tego wywiadu.

2. Odpowiedź na pytanie "Stwierdziłeś kiedyś, że „metal to muzyka czarnuchów”. Nadal wierzysz, że tak jest?" . Tu powiem szczerze że beczałem ze śmiechu... kolo ma z dupy poglądy. Twierdzi że cała subkultura związana z metalem i rockiem to ludzie i tu cytat "nadzwyczaj prymitywna, ograniczona umysłowo i bezcelowa subkultura" ,która ma za zadanie tylko i wyłącznie "Palenie trawy, upijanie się, spanie gdzie popadnie i rozdawanie chorób wenerycznych na lewo i prawo, niekończące się imprezowanie i łażenie na koncerty by spotkać innych pustogłowych itd", szkoda tylko że pan Vard jeszcze przed swoim wybrykiem był takim "czarnuchem" i teraz będąc w więzieniu, gdzie chyba uważa że jest w zaszczytnym miejscu tru złego gościa, zmienił diametralnie zdanie na ten temat. Uważa się za lepszego od innych, pan wielki artysta który na syntezatorze tworzy wielkie dzieła... no proszę cie Varg trochę rozumu. Poza tym czy on nie widzi że ten bezsensowny kult wokół jego miernej osoby tworzą właśnie tacy "pustogłowi", niekonstruktywni ludzie. Śmiech na sali. Tylko co on kurde może powiedzieć o subkulturze rocka i metalu jeżeli od prawie 25 alt siedzi w pierdlu.... co może on o tym powiedzieć... Wspaniałe zdanie kolesia który nie wiem prawie nic o temacie.

3. Odpowiedź na pytanie o kobietach. Znowu czytając wypowiedź Varga zanosiłem się śmiechem. Jego pogańskie poglądy są tak zaściankowe że głowa boli o tych bredni. Co taki człowiek może powiedzieć o współczesnej kobiecie jeżeli przez większość swojego życia żyje w odosobnieniu, ile on był na wolności? Miesiąc w sumie w czasie odsiadywania wyroku? No szok. Dla niego kobieta która jest wykształcona to jest zła kobieta.... bo zajmuje się w większości nonsensami ze swego wykształcenia .... hehe ale kobieta która siedzi w domu, gotuje obiady, zajmuje się dziećmi wyłącznie to jest dopiero kobieta hehehe .... on ma takie same poglądy jak jakiś niedouczony robol z polskiej wsi... Kobieta wykształcona okazuje się że nie jest zdolna do kochania innej osoby, nie jest wartościowa... jest tylko i wyłącznie obalonym drzewem na drodze mężczyzny, który nie może iść dalej bo ta kłoda zagradza mu drogę.... Albo kobieta może tylko i wyłącznie zaoferować mężczyźnie seks... hehehe... kurwa co za koleś... nie potrafię zrozumieć takiego pojmowania świata. Kobieta nie jest niczyją własnością, nie ma nakazane co jest w jej życiu priorytetem, może robić co chce i czy będąc matką (która takze może być wykształcona wg mnie jedno nie przeczy drugiemu) wychowującą dzieci czy też będąc kobietą na stanowisku, wykształconą jest zdolna i potrafi kochać tak samo. Wykształcenie kobiety nie czyni z niej "obrzydliwe, prymitywne i przeszkadzające mężczyźnie zwierzęta, albo w najlepszym wypadku jako podludzi". Ten człowiek wg mnie ma chore poglądy, albo pozuje na takiego albo na prawdę ma nierówno pod kopułą...kolo który siedzi w więzieniu za morderstwo o głupotę (pieniądze, sprzeczka, kobieta) wypowiada takie kwestie... no żal panie Vikernes... żal.

Podsumowując mój wywód... powiem tyle Varg Vikernes = DEBIL I OSZOŁOM. The End :DD
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-31, 22:26   

I tak bym mu nie wchodził w drogę... ;)

Dominik:
ad.1 - Niestety, ale chrześcijaństwo dosyć spłyciło wartości duchowe. Może nie jako wiara, a raczej przez sposób jego rozprzestrzeniania i przedstawiania Boga i jego kolegów.
Co do samego kapitalizmu - ma jednak dużo racji. Tak jak powiedziałeś. Jego "czarny scenariusz" też nie jest błędny. Jedynie bardzo odległy w czasie. To nas czeka. Degeneracja w pewnym stopniu już następuje.

Sam zaś uważam, że sama Polska zatraca swoje zwyczaje kulturowe. Szkoda sumie.

Ad.2 - stary... ale tak właśnie przedstawia się subkultura metali. Mowa jest o subkulturze, a nie o ludziach słuchających metalu. To czy jego wielbicielami są idioci nie jest argumentem.

Ad. 3 - Statystycznie kobieta prędzej pójdzie do pracy i rozwijać się zawodowo niż założy rodzinę czy nawet pójdzie do łóżka. Coraz więcej kobiet "nie chce mieć problemu" z dziećmi. Toteż nie angażują się w zakładanie własnych (ten problem, choć z nieco innego powodu już panuje w Azji). Myślę, że raczej chodzi mu o logiczne połączenie "spraw domowych" z kształceniem się kobiet. Zamiast iść ciągle za ciosem i zatracać się pracy, żeby mieć lepszą posadę --> pensję, a później ją oddać państwu, bo nie ma komu innemu.
Trochę racji ma. Może jednak trochę za mocno to przedstawił.
Wiesz... nie chodzi o to by kobietę wygonić do garów i pralki.
_________________

 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 22:55   

Cytat:
1. Jego odpowiedź na temat kultury, dziedzictwa itp.


Fakt faktem, ale to mnie mało obchodzi.

dominik napisał/a:
Ale wydaje mi się że jego argument by szybko nastąpiła jakaś pandemia, jakiś kataklizm który w jego myślach położy część ludzkości jest z dupy wzięty


Był już śnieg w Chinach w lato. Było pełno tajfunów. Natura nie jest głupia i sama wykończy ludzi. Będzie więcej trzęsień ziemi i powodzi. Zobaczysz.

dominik napisał/a:
Odpowiedź na pytanie "Stwierdziłeś kiedyś, że „metal to muzyka czarnuchów”. Nadal wierzysz, że tak jest?" .


Są i tacy ludzie, ale niepotrzebnie generalizuje fakt.

dominik napisał/a:
Śmiech na sali. Tylko co on kurde może powiedzieć o subkulturze rocka i metalu jeżeli od prawie 25 alt siedzi w pierdlu.... co może on o tym powiedzieć... Wspaniałe zdanie kolesia który nie wiem prawie nic o temacie.


16 lat siedział. Wyrok miał 21.

dominik napisał/a:
Albo kobieta może tylko i wyłącznie zaoferować mężczyźnie seks...


Tu chodziło o NOWOCZESNĄ kobietę. Jak tak patrzę na te kurwiące się małolaty to ten facet gada mądrze.

dominik napisał/a:
3. Odpowiedź na pytanie o kobietach.


PIERDOLISZ. ON mówi o tych wszystkich kobietach, które uważają, że rodzina to zło, a one nie będą rodzić bo przytyją i takich tam pustakach. PRAWDZIWE kobiety darzy szacunkiem. Nie zrozumiałeś nic z tego fragmentu, polecam przeczytać jeszcze raz, ale bez przerw na śmiech bo chyba mózg się odtlenił ;D

[qutote]wychowującą dzieci czy też będąc kobietą na stanowisku, wykształconą jest zdolna i potrafi kochać tak samo.[/quote]

Nadal nie rozumiesz. Tu chodzi o takie CO RODZIN ZAKŁADAĆ NIE CHCĄ.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-31, 23:22   

Cytat:
Był już śnieg w Chinach w lato. Było pełno tajfunów. Natura nie jest głupia i sama wykończy ludzi. Będzie więcej trzęsień ziemi i powodzi. Zobaczysz.


To jest wiadome... chodziło mi o to, że żaden chyba normalny człowiek nie chciałby aby jutro wybuchła epidemia Eboli na całym świecie i zabiła 90% ludzkości.

Cytat:
Są i tacy ludzie, ale niepotrzebnie generalizuje fakt.


Właśnie. Nie neguje faktu że wszyscy ludzie którzy słuchają metalu czy rock'a są mądrzy i inteligentni, bo są różni....ale właśnie nie można tego generalizować.

pp3088 napisał/a:

16 lat siedział. Wyrok miał 21.


To jest nie istotne, nie do końca wiedziałem ile siedział strzeliłem.

pp3088 napisał/a:
Tu chodziło o NOWOCZESNĄ kobietę. Jak tak patrzę na te kurwiące się małolaty to ten facet gada mądrze.


Nie wszystkie nowoczesne kobiety są takie. Są takie co się puszczają i są takie co nie. Zawsze tak było. Od tysięcy lat. Nie jest to domena "nowoczesnej" kobiety.

pp3088 napisał/a:
PIERDOLISZ. ON mówi o tych wszystkich kobietach, które uważają, że rodzina to zło, a one nie będą rodzić bo przytyją i takich tam pustakach. PRAWDZIWE kobiety darzy szacunkiem. Nie zrozumiałeś nic z tego fragmentu, polecam przeczytać jeszcze raz, ale bez przerw na śmiech bo chyba mózg się odtlenił ;D


Po pierwsze nie pierdole tylko mówię, po drugie mózg mam dotleniony, okno otwarte, wdycham świeże powietrze, las obok więc tym bardziej, wiatrak jeszcze mi powietrza dostarcza ... czego chcieć więcej. To że kobieta nie chce zakładać rodziny to jej tylko wybór.... Nie chce nie musi... nikt nie ma prawa jej do tego zmusić i także nie ma prawa jej wyzywać o to że nie chce mieć rodziny. Kobieta też chce wyglądać i podobać sie sobie jeżeli uważa że ciąża ją pogrubi to jej prawo, nie jest pustakiem, nie jest takze fabryką, machiną rozpłodową ale człowiekiem takim samym jak mężczyzna... ma wybór nie chce czegoś nie musi tego robić. Trochę więcej szacunku dla płci przeciwnej.

pp3088 napisał/a:
Nadal nie rozumiesz. Tu chodzi o takie CO RODZIN ZAKŁADAĆ NIE CHCĄ.


Czytaj wypowiedź wyżej.
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-31, 23:25   

edgeofthorns napisał/a:
No zabił, no. Stalo się. Odsiedział swoje (wedle praw jakie obowiązują 'u niego'). Niemniej, to co mówi w tym artykule momentami jest dosyć ciekawe. Z kilkoma rzeczami się nawet zgadzam.
uduchowiony gość, który ma co powiedzieć i jest na tyle samokrytyczny, żeby przyznać się do własnych błędów.
Czytałaś Natta?


Czytałam. Fakt, odsiedział swoje. Może żałuje i przyznał sie do błędów, ale to nie oznacza że muszę się zgadzać z tym co on pisze, zwłaszcza nt. kobiet. Faktycznie, mogą mu się nie podobać szurnięte feministki czy pozbawione kobiecości babochłopy, które chcą upodobnić sie za wszelką cenę do mężczyzn. Kobieta to kobieta. Co nie oznacza, że nie jest ona wolnym człowiekiem który ma prawo decydować o sobie i poznawać "teoretyczne bzdury" jeżeli tylko ma na to ochotę... Albo zadecydować o tym czy chce mieć dzieci czy nie.

edgeofthorns napisał/a:
Myślę, że raczej chodzi mu o logiczne połączenie "spraw domowych" z kształceniem się kobiet. Zamiast iść ciągle za ciosem i zatracać się pracy, żeby mieć lepszą posadę --> pensję, a później ją oddać państwu, bo nie ma komu innemu.
Trochę racji ma. Może jednak trochę za mocno to przedstawił.
Wiesz... nie chodzi o to by kobietę wygonić do garów i pralki.


Ty możesz Edżu tak myśleć, ale nie masz pewności że Varg tak myśli... "Przedstawił to za mocno"? Skąd możesz wiedzieć, czy przedstawił to za mocno czy naprawdę dawał tak do zrozumienia? Ja odebrałam to jednoznacznie... Sorry, ale wg mnie nazywanie wolnego człowieka, który ma prawo do podejmowania własnych decyzji i własnych wyborów "obrzydliwymi, prymitywnymi i przeszkadzającymi mężczyźnie zwierzętami, albo w najlepszym wypadku podludźmi" to chamstwo... Kim on jest żeby tak mówić! Mówi że dla niego kobiety są równe, ale postrzega je w kategorii użyteczności dla mężczyzn...

Od razu mówie że nie jestem wojującą feministką i sama chciałabym kiedyś umiejętnie połączyć rozwijanie swoich możliwości z życiem rodzinnym, które uważam za najważniejsze.. ale ja to ja, moim zdaniem inne kobiety mają prawo nie chcieć mieć dzieci czy rozwijać się zawodowo. To są moje poglądy, nie muszą Wam się podobać, ale tak samo mi nie muszą się podobać poglądy Varga.

Zresztą czegoś tu nie rozumiem. Z jednej strony Varg chce, żeby kobiety rodziły dzieci, a z drugiej strony narzeka na zbyt duzy przyrost naturalny?
_________________


 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 23:32   

dominik napisał/a:
Nie wszystkie nowoczesne kobiety są takie. Są takie co się puszczają i są takie co nie. Zawsze tak było. Od tysięcy lat. Nie jest to domena "nowoczesnej" kobiety.


EEE? Mu chodzi ze dziś są też kobiety, które darzy szacunkiem. Nie każdą kobietę dzisiejszych czasów nazywa nowoczesną.

dominik napisał/a:
Nie chce nie musi... nikt nie ma prawa jej do tego zmusić i także nie ma prawa jej wyzywać o to że nie chce mieć rodziny


Fakt nie musi ich wyzywać. Dostał pytanie i otrzymaliśmy mocną i konkretną wypowiedź. Jak zawsze u niego.

dominik napisał/a:
Kobieta też chce wyglądać i podobać sie sobie jeżeli uważa że ciąża ją pogrubi to jej prawo, nie jest pustakiem,


Jest oazą inteligencji i człowieczeństwa :lol:

dominik napisał/a:
Trochę więcej szacunku dla płci przeciwnej.


Bardzo szanuje kobiety, które mają godność i umieją się zachować. Szanuje je nawet po stokroć bardziej od siebie.

Cytat:
Zresztą czegoś tu nie rozumiem. Z jednej strony Varg chce, żeby kobiety rodziły dzieci, a z drugiej strony narzeka na zbyt duzy przyrost naturalny?


To tak jak lubisz jeść, a narzekasz na grubość.

Cytat:
Kim on jest żeby tak mówić! Mówi że dla niego kobiety są równe, ale postrzega je w kategorii użyteczności dla mężczyzn...


Myślę, że to nadinterpretacja. Pewnie wolnych facetów też jedzie. Po prostu uważa, że najważniejsza jest rodzina(tradycjonalista, poganin).
Ostatnio zmieniony przez pp3088 2009-08-31, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100