• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Burzum
Autor Wiadomość
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-31, 23:34   

dominik napisał/a:

Po pierwsze nie pierdole tylko mówię, po drugie mózg mam dotleniony, okno otwarte, wdycham świeże powietrze, las obok więc tym bardziej, wiatrak jeszcze mi powietrza dostarcza ... czego chcieć więcej. To że kobieta nie chce zakładać rodziny to jej tylko wybór.... Nie chce nie musi... nikt nie ma prawa jej do tego zmusić i także nie ma prawa jej wyzywać o to że nie chce mieć rodziny. Kobieta też chce wyglądać i podobać sie sobie jeżeli uważa że ciąża ją pogrubi to jej prawo, nie jest pustakiem, nie jest takze fabryką, machiną rozpłodową ale człowiekiem takim samym jak mężczyzna... ma wybór nie chce czegoś nie musi tego robić. Trochę więcej szacunku dla płci przeciwnej.


Muszę przyznać, ze bardzo rzadko spotykam facetów myślących w ten sposób... <piątka>
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
REKLAMA

Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wysłany: 2009-08-31, 23:37   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-31, 23:37   

pp3088 napisał/a:
EEE? Mu chodzi ze dziś są też kobiety, które darzy szacunkiem. Nie każdą kobietę dzisiejszych czasów nazywa nowoczesną.


Wiem że nie każdą, ale ja odnoszę się do tych "nowoczesnych".

pp3088 napisał/a:
Fakt nie musi ich wyzywać. Dostał pytanie i otrzymaliśmy mocną i konkretną wypowiedź. Jak zawsze u niego.


Co czyni do chamem i gburem....

pp3088 napisał/a:
Jest oazą inteligencji i człowieczeństwa :lol:


Tzn wg Ciebie że kobieta która nie chce dzieci jest nieinteligentna i brak jest człowieczeństwa?

pp3088 napisał/a:
Bardzo szanuje kobiety, które mają godność i umieją się zachować. Szanuje je nawet po stokroć bardziej od siebie.


Bardzo dobrze tyle że wg mnie mylisz godność z wolnością kobiety.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-31, 23:38   

Precz z zakładaniem rodzin :) Niepotrzebny przerywnik życia:) hehe

[ Dodano: 2009-08-31, 23:41 ]
dominik napisał/a:
Tzn wg Ciebie że kobieta która nie chce dzieci jest nieinteligentna i brak jest człowieczeństwa?

Bardzo łapiesz za słówka.. ale zainspirowało mnie to by napisać, że kobiety nie posiadające instynktu macierzyńskiego są nie do końca normalne (Nie mówię że to mój pogląd.. bo sam nie chce mieć dzieci, więc rozumiem).. w wielu gromadach zwierząt były by takie osobniki eksterminowane... :lol:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-31, 23:43   

Therion napisał/a:
Bardzo łapiesz za słówka.. ale zainspirowało mnie to by napisać, że kobiety nie posiadające instynktu macierzyńskiego są nie do końca normalne (Nie mówię że to mój pogląd.. bo sam nie chce mieć dzieci, więc rozumiem).. w wielu gromadach zwierząt były by takie osobniki eksterminowane... :lol:

Jak to dobrze, że nie jesteśmy zwierzętami :P
_________________


 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 23:43   

dominik napisał/a:
Tzn wg Ciebie że kobieta która nie chce dzieci jest nieinteligentna i brak jest człowieczeństwa?


Kobieta która NIE chce mieć dzieci TYLKO z powodu, że przytyje jest dla mnie niczym. Potem taka adoptuje czyjeś dziecko, albo zatrudnia surogatkę. Jeżeli nie chce mieć z innych powodów toleruję, ale nie akceptuje.

dominik napisał/a:
Bardzo dobrze tyle że wg mnie mylisz godność z wolnością kobiety.


Fakt, wyzwolone kobiety ani godności ani klasy nie mają.

I sam niedawno pisałeś o malolatach co się kurwią, wstyd i hipokryzja z Twej strony.

dominik napisał/a:
Co czyni do chamem i gburem....


Mordercą, nazistą, rasistą i skurwysynem. Ale wrócmy do wypowiedzi, a nie autora.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-31, 23:54   

Therion napisał/a:
Bardzo łapiesz za słówka..


Mam w Tobie idealnego nauczyciela :DD

pp3088 napisał/a:
Kobieta która NIE chce mieć dzieci TYLKO z powodu, że przytyje jest dla mnie niczym. Potem taka adoptuje czyjeś dziecko, albo zatrudnia surogatkę. Jeżeli nie chce mieć z innych powodów toleruję, ale nie akceptuje.


Jestem ciekawy czy gdybyś miał utyć i męczyć sie przez 9 miesięcy... tez być tak mówił. Dla mnie takie pojęcie jest głupie i bezsensowne.... mówiąc to traktujesz kobiety jako, już to mówiłem, fabryki rozpłodowe. Czyli co? Ej ty panna masz zwolnienie od lekarza? Nie. No to walić mi się będziesz mamusią. - chore!

pp3088 napisał/a:
Fakt, wyzwolone kobiety ani godności ani klasy nie mają.

Ja za pojęciem kobiety wyzwolonej widzę kobietę niezależną od nikogo, nie będącą "pod batem" mężczyzny i nie zależną od jego zdania. Kobieta wyzwolona to nie dziwka, kurwa, ladacznica, lafirynda....

pp3088 napisał/a:
I sam niedawno pisałeś o malolatach co się kurwią, wstyd i hipokryzja z Twej strony.

Nie jest to ani hipokryzja, ani mi nawet wstyd nie jest.... małolaty to jeszcze dzieciaki, tacy ludzie nie mają wolności jako takiej w podejmowaniu takich decyzji... o współżyciu czy też zakładaniu rodziny bo do tego nie dorosły i nie mają o tym pojęcia. Dlatego nie porównuj dzieci do kobiet i przestań mnie wyzywać od hipokrytów

pp3088 napisał/a:
Mordercą, nazistą, rasistą i skurwysynem. Ale wrócmy do wypowiedzi, a nie autora.


Czyli najgorszym ścierwem w moim mniemaniu.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-31, 23:57   

Cytat:
Jestem ciekawy czy gdybyś miał utyć i męczyć sie przez 9 miesięcy... tez być tak mówił. Dla mnie takie pojęcie jest głupie i bezsensowne.... mówiąc to traktujesz kobiety jako, już to mówiłem, fabryki rozpłodowe. Czyli co? Ej ty panna masz zwolnienie od lekarza? Nie. No to walić mi się będziesz mamusią. - chore!


Natura je tak potraktowała? Mają antykoncepcje? Mogą mieć spirale i tym podobne sprawy? OMG nie żyjemu w średniowieczu.

dominik napisał/a:
Ja za pojęciem kobiety wyzwolonej widzę kobietę niezależną od nikogo, nie będącą "pod batem" mężczyzny i nie zależną od jego zdania. Kobieta wyzwolona to nie dziwka, kurwa, ladacznica, lafirynda....


To dlaczego takie "panie" zawsze tak o sobie mówią?

dominik napisał/a:
Czyli najgorszym ścierwem w moim mniemaniu.


Niech sobie będzie ścierwem, też go nie lubię. Co nie zmienia faktu, że mogą istnieć tematy gdzie się z nim zgadzam.

Gdzie Twoja tolerancja dla wszystkiego? GDZIE ONA?! Przecież to człowiek. Jestem ciekawy czy jakbys miał znosić przez kilka lat złośliwości jakiegoś zasrańca też byś uznawał, że to źle ze go zabiłeś?! Może Murzyni mu krzywdę zrobili?! Szanuj go to człowiek!

Żeby nie było to wyżej to ironia, bo znowu dominik może nie zrozumieć.


dominik napisał/a:
Dlatego nie porównuj dzieci do kobiet i przestań mnie wyzywać od hipokrytów


Ciekawe co z tych dzieci wyrośnie. Wtedy już zyskają Twoja akceptacje i szacunek <ok>!
Ostatnio zmieniony przez pp3088 2009-09-01, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-31, 23:58   

Natta napisał/a:

(1)Ty możesz Edżu tak myśleć, ale nie masz pewności że Varg tak myśli...(2) "Przedstawił to za mocno"? Skąd możesz wiedzieć, czy przedstawił to za mocno czy naprawdę dawał tak do zrozumienia? (3)Ja odebrałam to jednoznacznie... Sorry, ale wg mnie nazywanie wolnego człowieka, który ma prawo do podejmowania własnych decyzji i własnych wyborów "obrzydliwymi, prymitywnymi i przeszkadzającymi mężczyźnie zwierzętami, albo w najlepszym wypadku podludźmi" to chamstwo... Kim on jest żeby tak mówić! (4)Mówi że dla niego kobiety są równe, ale postrzega je w kategorii użyteczności dla mężczyzn...


1 -Dlatego napisałem, że "myślę tak". Nie bez powodu. Nie specjalnie interesuje mnie "pewność" w tym wypadku.
2. -określiłem to jako hipotezę - słowo może powinno dać do zrozumienia.
3. Owszem, chamstwo, ale niektórymi ludźmi sam gardzę ze względu na ich styl bycia i decyzje jakie podejmują. Mam do tego prawo. Nie muszę szanować wszystkich na "dzień dobry". Pieprzona "tuleransja"...
4. Kobiety postrzegają mężczyzn często w identyczny sposób (z seksem na przedzie wystarczająco często). Jako pewien profit. Tym bardziej, że kobieta <--> mężczyzna. Uzupełnienie. Połówka, etc. Dlaczego więc mamy udawać, że jest inaczej?
Broń Boże, nie zmierzam do tego, że kobieta jest gorsza. Nie, nie. Jest "taka sama" z biologicznymi różnicami ;)


Natta napisał/a:

Od razu mówie że nie jestem wojującą feministką i sama chciałabym kiedyś umiejętnie połączyć rozwijanie swoich możliwości z życiem rodzinnym, które uważam za najważniejsze.. ale ja to ja, moim zdaniem inne kobiety mają prawo nie chcieć mieć dzieci czy rozwijać się zawodowo. To są moje poglądy, nie muszą Wam się podobać, ale tak samo mi nie muszą się podobać poglądy Varga.


Tak samo nie muszą mi się podobać czyjeś decyzje i system życia. Każdy ma prawo to powiedzieć i, przede wszystkim, myśleć. Każdemu może się to nie podobać. Owszem, to jest jego/jej sprawa i decyzja jak postępuje ze swoim żywotem, ale nie daje to monopolu na werdykt.


Natta napisał/a:

Zresztą czegoś tu nie rozumiem. Z jednej strony Varg chce, żeby kobiety rodziły dzieci, a z drugiej strony narzeka na zbyt duzy przyrost naturalny?


Przytocz, proszę. Utonęło mi to gdzieś. Przeoczyłem jakoś chyba.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 00:18   

pp3088 napisał/a:
Natura je tak potraktowała? Mają antykoncepcje? Mogą mieć spirale i tym podobne sprawy? OMG nie żyjemu w średniowieczu.


Właśnie, ale natura je nie zapładnia... tylko mężczyzna. Jeżeli nie chcą mieć dzieci z jakiegokolwiek powodu to jest ich prawo.

Cytat:
To dlaczego takie "panie" zawsze tak o sobie mówią?


Nie obchodzi mnie jak one o sobie mówią.... ja za tym wyrazem widzę to co napisałem w poście wyżej. jest prostytutka i puszczalska ale i jest też niezależna i wyzwolona kobieta. Wydaje mi się że ludzie źle kojarzą sobie słowo wyzwolona, od razu im kojarzy się z puszczalską kobietą, a to znaczy tylko i wyłącznie kobieta niezależna i wolna.

Cytat:
Gdzie Twoja tolerancja dla wszystkiego? GDZIE ONA?! Przecież to człowiek. Jestem ciekawy czy jakbys miał znosić przez kilka lat złośliwości jakiegoś zasrańca też byś uznawał, że to źle ze go zabiłeś?! Może Murzyni mu krzywdę zrobili?! Szanuj go to człowiek!

Hehehehe ojjj PP za dużo przesiadujesz na różnych forach hehe... wiesz moja tolerancja jest ograniczona i jej granicą jest morderstwo, rasizm, nazizm i tego typu sprawy. Nie będę takich ludzi tolerował. Jeżeli ktoś mnie irytuje i robi mi złośliwości to nie spotykam się z nim.... Varg też miał taki wybór, zrobił co innego. Pozwól że potraktuje to jako zwykłą Twą wypowiedź bo nie wierzę że napisałeś ją ot tak sobie.

pp3088 napisał/a:
Ciekawe co z tych dzieci wyrośnie. Wtedy już zyskają Twoja akceptacje i szacunek <ok>!


Jako dziecko robi się dużo głupstw.... nie usprawiedliwiam ich ale wierzę że wiele z nich wyrośnie z tego.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-01, 00:23   

dominik napisał/a:
Właśnie, ale natura je nie zapładnia... tylko mężczyzna. Jeżeli nie chcą mieć dzieci z jakiegokolwiek powodu to jest ich prawo.


Moim prawem jest tego nie akceptować i uważać za puste i nieludzkie.

dominik napisał/a:
Nie obchodzi mnie jak one o sobie mówią.... ja za tym wyrazem widzę to co napisałem w poście wyżej. jest prostytutka i puszczalska ale i jest też niezależna i wyzwolona kobieta. Wydaje mi się że ludzie źle kojarzą sobie słowo wyzwolona, od razu im kojarzy się z puszczalską kobietą, a to znaczy tylko i wyłącznie kobieta niezależna i wolna.


Dużo zależy z kim się do czynienia miało.

dominik napisał/a:
Jako dziecko robi się dużo głupstw.... nie usprawiedliwiam ich ale wierzę że wiele z nich wyrośnie z tego.


Varg też zabił jako dziecko niemalże. No dobra dorosły nie był.

Cytat:
Hehehehe ojjj PP za dużo przesiadujesz na różnych forach hehe... wiesz moja tolerancja jest ograniczona i jej granicą jest morderstwo, rasizm, nazizm i tego typu sprawy. Nie będę takich ludzi tolerował. Jeżeli ktoś mnie irytuje i robi mi złośliwości to nie spotykam się z nim.... Varg też miał taki wybór, zrobił co innego. Pozwól że potraktuje to jako zwykłą Twą wypowiedź bo nie wierzę że napisałeś ją ot tak sobie.


To była ironia(parafrazowałem przykład z kobietą i 9 miesiącami) i w dodatku sprawdzian Twojej tolerancji.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 00:28   

pp3088 napisał/a:

Moim prawem jest tego nie akceptować i uważać za puste i nieludzkie.


no tak...hehe ...

Cytat:
Dużo zależy z kim się do czynienia miało.


To nie zależy z kim się do czynienia miało. Tu zależy jak sie interpretuje stwierdzenia.

pp3088 napisał/a:

Varg też zabił jako dziecko niemalże. No dobra dorosły nie był.

Porównujesz morderstwo do przygodnego seksu? Morderstwo to nie głupstwo tylko zbrodnia.

pp3088 napisał/a:
w dodatku sprawdzian Twojej tolerancji.


Znam granice mojej tolerancji nie potrzebuje Twoich testów na nią.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-01, 00:31   

dominik napisał/a:
Znam granice mojej tolerancji nie potrzebuje Twoich testów na nią.


Ja ich nie znam?

dominik napisał/a:
Porównujesz morderstwo do przygodnego seksu? Morderstwo to nie głupstwo tylko zbrodnia.


Argumentum ad absurdum.

dominik napisał/a:
To nie zależy z kim się do czynienia miało. Tu zależy jak sie interpretuje stwierdzenia.


Po części i to i to.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 00:35   

pp3088 napisał/a:

Ja ich nie znam?


Nie wiem czy znasz granice mojej tolerancji, no wątpię...
hehe

pp3088 napisał/a:
Argumentum ad absurdum.


Jeżeli twierdzisz że przygodny seks to takie samo głupstwo jak morderstwo... to gratuluje :DD
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-01, 00:37   

dominik napisał/a:
Jeżeli twierdzisz że przygodny seks to takie samo głupstwo jak morderstwo... to gratuluje :DD


KLIKNIJ TU!!! ->>> http://www.am.gdynia.pl/~beata/latin.htm <<<<-KLIKNIJ TU!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 00:40   

pp3088 napisał/a:
KLIKNIJ TU!!! ->>> http://www.am.gdynia.pl/~beata/latin.htm <<<<-KLIKNIJ TU!!!


Wiem kurwa co to znaczy Argumentum ad absurdum, spokojna twoja głowa... tyle że w odniesieniu do mojej wypowiedzi tak to zrozumiałem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100