• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Burzum
Autor Wiadomość
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-01, 00:41   

To ma tylko jedno znaczenie.
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wysłany: 2009-09-01, 00:48   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 00:48   

Cytat:
To ma tylko jedno znaczenie.


wiem... doprowadzenie do absurdu czegoś... wiem... :D
 
 
trolu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-19, 22:24   

Burzum to nawet nie zespół. Wiem że krytykuje dużo tu ale taka jest prawda. Przecież ten człowiek jest mordercą i nie powinien mieć nawet szansy nagrywania muzyki w więzieniu bo to ma być dla niego kara a nie przywilej.

Co do tych wypowiedzi Varga to jestem zaskoczony jego mądrością. Kobieta jest po to by być w domu i wychowywać dzieci. To że robi karierę nie znaczy że moze zaniedbać swój obowiązek lub przeznaczenie czyli byciem w domu z rodziną. Taka jest prawda.

Poza tym nie wiem co on ma do murzynów. Przecież to bardzo uzdolnieni ludzie i pracowici. Ale rozumiem jego niechęć do żydów. Oni sa złem tego świata. Mają za dużo władzy, decydują o nas i możecie sie śmiać ale czasami to nawet popieram twierdzenia Rydzyka, choć w większości się nie zgadzam z nimi.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-19, 22:41   

Wiesz z tym zabójstwem to pofajdana sprawa, ponoć ofiara groziła innym członkom zespołu, w dodatku był komunista(to okoliczność łagdząca prawda?) i kilka jeszcze innych spraw dziwnych wokół tego. Varg żałuje tego wydarzenia, odcina się od niego jak może, mimo że dzieciarni się to podoba(w końcu trvv).

trolu napisał/a:
Burzum to nawet nie zespół.


Bo to 1 osobowy projekt ;d
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-20, 10:21   

trolu napisał/a:
Kobieta jest po to by być w domu i wychowywać dzieci. To że robi karierę nie znaczy że moze zaniedbać swój obowiązek lub przeznaczenie czyli byciem w domu z rodziną.

a jeżeli nie czuje że chce mieć dzieci, być matką? musi bo to jej obowiązek lub przeznaczenie ? :O
trolu napisał/a:
Burzum to nawet nie zespół.

to akurat wszyscy wiemy.
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-20, 11:28   

Weronika napisał/a:
trolu napisał/a:
Kobieta jest po to by być w domu i wychowywać dzieci. To że robi karierę nie znaczy że moze zaniedbać swój obowiązek lub przeznaczenie czyli byciem w domu z rodziną.

a jeżeli nie czuje że chce mieć dzieci, być matką? musi bo to jej obowiązek lub przeznaczenie ? :O


No cóż natura, a chęci to jedno i drugie. Tak samo jak musisz umrzeć i nie ma od tego odwrotu tak samo masz narządy rozrodcze przygotowane do urodzenia dziecka i dość duży popęd seksualny, nie pozbędziesz się tego.
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-09-20, 12:01   

trolu napisał/a:
Przecież to bardzo uzdolnieni ludzie i pracowici.

No nie przesadzajmy z tą pracowitością. Czarnoskórzy to akurat procentowo najwięksi leserzy :O :[
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Mayhem
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 17:16   

Cytat:
varg ma to do siebie że na większości zdjęć wychodzi jak dzieciak albo jak nastolatek z groźną miną.



O to to, będą z Ciebie ludzie dziecinko. Wprawdzie musisz zjeść jeszcze dużo chleba, aby być takim jak ja, ale dobrze kombinujesz.


kaco napisał/a:
Pierwszy blak metalowiec, który na większości zdjęć nie wygląda jakby spadła na niego tona ciastek z marmoladą i białą posypką :lol: na początku wydawało mi się, ze w ogóle takich zdjęć nie ma, ale jednak... na jednym wygląda jak panda :]



O, kogo moje oczy tutaj widzą, dominik! Hoho, cóż za niesamowite odkrycie.
Oj glaniuszki, żal mi was jeśli myślicie, że black metal rozpoczął się od DJ Boorzoom. Ten zapryszczony gnojek nawet grać nie potrafił. Chłopaczek wziął gitarkę, coś tam nabrzdękał, linie perkusyjny proste jak kutas słonia. Jedyny riff który mu wyszedł to ten z Ea, Lord Of The Depths, chociaż mam wątpliwości, czy ta ciotka komuś go nie ukradła.
No ale dzieciaszki wiedzą najlepiej, DJ Boorzum najlepszy, takiego wpierdolu jak on to nikt nie daje, reszta może nie istnieć, może też myślicie, że Venom wynalazł black metal, ale go nie grał? :oczy:
 
 
romantic_pink
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 17:34   

Mayhem napisał/a:
Cytat:
varg ma to do siebie że na większości zdjęć wychodzi jak dzieciak albo jak nastolatek z groźną miną.



O to to, będą z Ciebie ludzie dziecinko. Wprawdzie musisz zjeść jeszcze dużo chleba, aby być takim jak ja, ale dobrze kombinujesz.


kaco napisał/a:
Pierwszy blak metalowiec, który na większości zdjęć nie wygląda jakby spadła na niego tona ciastek z marmoladą i białą posypką :lol: na początku wydawało mi się, ze w ogóle takich zdjęć nie ma, ale jednak... na jednym wygląda jak panda :]



O, kogo moje oczy tutaj widzą, dominik! Hoho, cóż za niesamowite odkrycie.
Oj glaniuszki, żal mi was jeśli myślicie, że black metal rozpoczął się od DJ Boorzoom. Ten zapryszczony gnojek nawet grać nie potrafił. Chłopaczek wziął gitarkę, coś tam nabrzdękał, linie perkusyjny proste jak kutas słonia. Jedyny riff który mu wyszedł to ten z Ea, Lord Of The Depths, chociaż mam wątpliwości, czy ta ciotka komuś go nie ukradła.
No ale dzieciaszki wiedzą najlepiej, DJ Boorzum najlepszy, takiego wpierdolu jak on to nikt nie daje, reszta może nie istnieć, może też myślicie, że Venom wynalazł black metal, ale go nie grał? :oczy:


Varg to mistrz, wirtuoz, król przymglonych fiordów. Okultystyczny wódz, Ciemności zabijają, wysysają życie z takich pozerów jak ty. Nie masz pojecia o BM.

Rozniosę Cię na glanach. Ciemność się liczy człowieku. Znasz Skolla ? On Cię pożre razem ze słońcem. Zapusc baty lysa palo. Disco polowcu z remizy.

Nie rozumiesz czarnej sztuki, to cię przerasta. To cię wykończy, zginiesz, przepadniesz.

Nordycki szamanizm mówi ci to cos ? Czcisz Zło ? Gdzies był ? Cos widział?

Nie wiesz z czym igrasz.
 
 
Mayhem
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 17:44   

Cytat:
Varg to mistrz, wirtuoz, król przymglonych fiordów. Okultystyczny wódz, Ciemności zabijają, wysysają życie z takich pozerów jak ty. Nie masz pojecia o BM.



Oj glaniuszkowcy żal mi was, jeśli Burzumiec jest dla was wirtuozem i mistrzem klimatu. Nie macie pojęcia o black metalu jeśli myślicie, że ten DJ potrafi grać. Zresztą pomijam jakie miał gówno w mózgu w pierwszej połowie lat 90. Goście z Earache pokazali mu, gdzie jego miejsce.
 
 
romantic_pink
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-08, 17:46   

Mayhem napisał/a:
Cytat:
Varg to mistrz, wirtuoz, król przymglonych fiordów. Okultystyczny wódz, Ciemności zabijają, wysysają życie z takich pozerów jak ty. Nie masz pojecia o BM.



Oj glaniuszkowcy żal mi was, jeśli Burzumiec jest dla was wirtuozem i mistrzem klimatu. Nie macie pojęcia o black metalu jeśli myślicie, że ten DJ potrafi grać. Zresztą pomijam jakie miał gówno w mózgu w pierwszej połowie lat 90. Goście z Earache pokazali mu, gdzie jego miejsce.


UMRZESZ robaku w mękach, pył i kurz jeno po tobie zostaną .
 
 
Janis 
Twój Pan!

Last.fm: janis_m
Numer buta: 48
Ulubiony muzyk: Marian Opania
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 144
Wysłany: 2010-02-09, 20:18   

... Oni sobie jaja robią, czy naprawdę tak?
_________________
-.-
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 20:41   

Cytat:
... Oni sobie jaja robią, czy naprawdę tak?


Pomyśl.... serio, troszeczkę tylko. Wierzę w Ciebie.
 
 
Janis 
Twój Pan!

Last.fm: janis_m
Numer buta: 48
Ulubiony muzyk: Marian Opania
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 144
Wysłany: 2010-02-10, 00:02   

Dominik napisał/a:
Cytat:
... Oni sobie jaja robią, czy naprawdę tak?


Pomyśl.... serio, troszeczkę tylko. Wierzę w Ciebie.


Mnie już nic na świecie nie zdziwi. Jesli robia sobie jaja, to wybitnie to nie mój humor.
_________________
-.-
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-10, 00:03   

Janis napisał/a:

Mnie już nic na świecie nie zdziwi. Jesli robia sobie jaja, to wybitnie to nie mój humor.


Brawo !! Wiedziałem że Nas nie zawiedziesz :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100