• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Rob Zombie
Autor Wiadomość
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-12, 23:23   

W liceum zasłuchiwałam się w płytce Hellbilly Deluxe, oczywiscie wzieło mnie po usłyszeniu kawałka Dragula. Ostatnio całkiem zapomniałam o tym panu, dzięki Edżu za przypomnienie ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
REKLAMA 
BANNED

Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Wysłany: 2009-08-17, 21:41   

_________________

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-08-17, 21:41   

Hellbilly jest bardzo dobre...ale ja uwielbiam Educated Horses... aaale mi się ta płytka podoba !! Tak niesamowicie mi podeszła !! Jest przesiąknięta energią, jest wybuchowa , jest seksowna i podniecająca....tylko sprawdźcie....100 % rock&rolla... cud miód ! Moje top10

http://www.youtube.com/watch?v=VH18-GeyLnQ - od 12 sekundy słuchajcie, bo nie ma innego klipu na necie, a płytkę pożyczyłem i nie mam skąd na wrzutę wrzucić.

http://www.youtube.com/watch?v=JigdiowuGuM

Czekam na opinie :) , chętnie podyskutuję :)
_________________

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-08-24, 20:32   

Scorpion Sleeps to akurat najlepszy IMO kawałek z nowej płyty Roba. Ale samo "Educated Horses" jakoś niespecjalnie do mnie przemawia; wydaje mi się, że Zombiemu jakby stępiła się trochę brzytwa i nagrał kawałek pozbawiony w dużej mierze dotychczasowej energii i groove'u. Porównajcie sobie choćby "Foxy, foxy" z posta powyżej z tym:

http://www.youtube.com/watch?v=0VELvq-faGk

albo z tym:

http://www.youtube.com/watch?v=88ipLjeP6iY

Swoją drogą dziwię się, że nikt przede mną jeszcze nie wkleił "Living dead girl"...
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-08-24, 23:22   

Fakt, mam osobisty sentyment do foxy foxy, ale mimo to nie czuję jakoś deficytu energii w tym kawałku... ale Scorpion lepszy...
_________________

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2010-03-25, 13:37   

Jest nowy album - Hellbilly Deluxe 2. Taki z niego Hellbilly 2 jak ze mnie marynowany patison, ale niech mu będzie. Album może być, podoba mi się bardziej niż Educated Horses.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
Ostatnio zmieniony przez Fnord 2010-03-25, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-03-25, 14:15   

ja właśnie poznaję Hellbilly Deluxe część pierwszą. i jest zajebiście! rewelacyjny klimat, pastiszowy horrorowy industrialowy i w ogóle dobry! I AM YOUR SUPERBEAST!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-07-08, 17:26   

no - po kilku miesiącach słuchania muszę przyznać że wrażenia z płyty tylko się polepszyły. teraz przede mną reszta dyskografii, ino nie wiem kiedy...

a właściwie to piszę dlatego że właśnie przeczytałem że Rob wszedł do studia i tam siedzi i nagrywa i będzie nowa płyta. zobaczymy. ach :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-08, 22:01   

semako napisał/a:
no - po kilku miesiącach słuchania muszę przyznać że wrażenia z płyty tylko się polepszyły. teraz przede mną reszta dyskografii, ino nie wiem kiedy...


Kolejny przypadek słucjania w kółko czegoś by na koniec powiedzieć że "już mi się podoba"? :DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-07-08, 22:02   

hahah! nie no. podobało mi się od początku. Tery! mam tyle rzeczy do słuchania że nie mam czasu na słuchanie rzeczy które mi się nie podobają! bez kitu! Rob jest zajebisty! chcę być jak on!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Rob 
ZNACZNIE lepszy


Last.fm: Luperican
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Jaz Coleman
Wiek: 35
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1337
Skąd: z mrocznego sromu
Wysłany: 2010-07-08, 22:08   

Therion napisał/a:
semako napisał/a:
no - po kilku miesiącach słuchania muszę przyznać że wrażenia z płyty tylko się polepszyły. teraz przede mną reszta dyskografii, ino nie wiem kiedy...


Kolejny przypadek słucjania w kółko czegoś by na koniec powiedzieć że "już mi się podoba"? :DD


Taką sytuacje można przyrównać do jedzenia gówna, które po jakimś tam czasie notorycznego konsumowanie również by zasmakowało. W tym wypadku można również zrozumieć dzikie plemiona uważające gotowane mrówki za przysmak.

Odnośnie tematu, tak jak Finn uważam glamowy Scorpion Sleeps za najlepszy z Educated Horses i tak jak Finn nowy album bardziej mi się podoba od poprzedniego. Zdziwiony niejako jestem też takim zapałem do grania mojego imiennika, który przecież nie tak dawno mówił, że kończy z muzyką i planuje poświęcić się w 100% reżyserce.
_________________
LUDZIE TO ŚCIERWO, KTÓRE NALEŻY WYELIMINOWAĆ
Ostatnio zmieniony przez Rob 2010-07-08, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-09, 01:23   

Luperican napisał/a:
Taką sytuacje można przyrównać do jedzenia gówna, które po jakimś tam czasie notorycznego konsumowanie również by zasmakowało. W tym wypadku można również zrozumieć dzikie plemiona uważające gotowane mrówki za przysmak.


Niekoniecznie. Podobno odwłok mrówki (który jest jadalny) jest słodkawy, jakby Ci podawali go codziennie nie mówiąc co jesz, wpierdalałbyś go jak małpa kit i myślałbyś że to mus lukrecjowy. Co do gówna wypowiem się tylko tyle że Eskimosi jedzą gówno focze pomieszane z ich tłuszczem i uważają to za przysmak, od zawsze. Tak więc nie trzeba jeść gówna przez rok by poczuć jego niepowtarzalny smak :rotfl:

Co do muzyki w tym samym jednak kontekście, problem jest w tym że słuchając jakiegoś tam albumu, można odkrywać coraz to nowsze pozytywne pokłady przyjemności zawarte w muzyce, które uwidaczniają się dopiero po kilkunastu przesłuchaniach. I mimo iż płyta się nam podobała to po jakimś czasie podoba się jeszcze bardziej. Nie ma to związku z tym że się do niej przyzwyczajamy, ale to że zwracamy uwagę na kolejne elementy zawarte w muzyce. Ja tak mam i wiem że inni też to mają gdyż rozmawiałem z paroma ludźmi o tym i przyznawali mi rację, że po kilku przesłuchaniach czasami zwróci się uwagę na jakąś fajną linię basu której podczas pierwszych przesłuchań nie zauważaliśmy, czy też jakieś fajne przejście perkusyjne, czy też jakaś linijka tekstu nam utkwi w pamięci. Tak jest. Masę razy miałem przesłuchany album kilkakrotnie i podobał mi się. Odkładałem go na półkę. Wracałem do niego za jakiś czas, słuchałem i odkrywałem nowe rzeczy których nie zauważyłem za pierwszym razem, i płyta mi się podobała bardziej. Dlatego też mnie takie coś nie dziwi. Ba wręcz raduje że po tylu przesłuchaniach ktoś chce jeszcze słuchać dalej jakiegoś wydawnictwa i odkrywać nowe rzeczy w nim zawarte, a nie posłuchać raz albo pół i miec to z głowy.
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-07-09, 01:27   

Lupkowi chodzilo o zmuszanie się "na siłę" by jakiś album się spodobał.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-09, 01:29   

Dominik napisał/a:
Niekoniecznie. Podobno odwłok mrówki (który jest jadalny) jest słodkawy

Jest kwaskowaty. Mrowki uzywane są jak ocet.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-09, 01:33   

Cytat:
Lupkowi chodzilo o zmuszanie się "na siłę" by jakiś album się spodobał.


A ja się nie odniosłem do wypowiedzi Lupka, tylko do Therry'ego, który chyba tego nie miał na myśli, chociaż ja tego nie wywnioskowałem.

Cytat:
Jest kwaskowaty. Mrowki uzywane są jak ocet.


Nie wszystkie. Oglądałem kiedyś program o najdziwniejszych rzeczach jakie je człowiek i tam też było o tej kupie jedzonej przez Eskimosów, ale i też o mrówkach. Wiem że tam mówili że ma słodkawy smak i na tym się wzoruje w wypowiedzi. Ale możliwe że tam się mylili a Ty masz rację :B
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100