• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kat i Roman Kostrzewski
Autor Wiadomość
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-22, 22:21   

dominik napisał/a:
Ahahahaha jebłem... on nie był na koncercie Kata ale na koncercie Kostrzeswskiego... w tamtym roku wydał solową płytę "Woda" i tez mi się to nie podoba... hehe a jeżeli twój znajomy czekał na stare numery to chyba raczej lubi Kat.


Opisywałem jakże zacną osobę frontmana.

dominik napisał/a:
Oczywiście że Legendarna!! a to że polski to znaczy chujowy?


Znaczy, że status legendy osiągnąć znacznie prościej.


Cytat:
Tak Kat wydał "Ballady" tyle że to były zebrane z całego okresu kariery utwory i jeżeli posłuchasz ich to sam stwierdzisz że wcale nie brzmią dramatycznie... jest różnica między dramatyzmem a smutkiem. To co robili fani mnie gówno obchodzi :DD


Chodziło raczej o dramtyczne chujstwo : D!

dominik napisał/a:
Czyli 90% zespołów rockowych i metalowych ma teksty infantylne, błahe i bez sensu.


Swego czasu jakiś many niezłe teksty odwalał na temat Avril(pozdro Śniegu : )), teraz Ty :D ?

dominik napisał/a:
ba wydaje mi się że macie za sobą tylko "Róże miłości..." bo tak są "Purpurowe Gody" w którym jest podobny tekst... i wcale nie chodzi o jebanie dziewic... ale o księży i łamanie przez nich ślubów czystości...


Chodzi o jebanie dziewic przez księży. Też mi wyjątek haha.

dominik napisał/a:
rzeba odnajdywać coś ukryte pod spodem :DD


Prącie trzy na metr czarne na pewno symbolizuje wyzwolenie Afrykan spod jażma judeochrześcijan.

Cytat:
Kacie jest to o wiele prostsze... wystarczy pomyśleć lekko .


Jakikolwiek wysiłek intelektualny przy takiej liryce jest pracą godną Syzyfa.
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wysłany: 2009-08-22, 22:40   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 22:40   

Cytat:
Opisywałem jakże zacną osobę frontmana.


Podczas koncertu jego solowej twórczości która jest kiepska... oglądnij koncert Kata i wtedy porównaj...

pp3088 napisał/a:
Znaczy, że status legendy osiągnąć znacznie prościej.


Wątpię... gdyby grali np w Niemczech to byliby teraz zespołem o statucie np Sodom, Destruction, Kreator.

pp3088 napisał/a:
Chodziło raczej o dramtyczne chujstwo : D!


Nie rozumiem Cię...

pp3088 napisał/a:
Swego czasu jakiś many niezłe teksty odwalał na temat Avril(pozdro Śniegu : )), teraz Ty :D ?


Tak teraz ja bo wolę teksty o szatanie i filozofii niż o problemach nastoletniej dziewuchy...

pp3088 napisał/a:
Chodzi o jebanie dziewic przez księży. Też mi wyjątek haha.

W taki dosadny sposób Roman Kostrzewski zobrazował łamanie ślubów czystości przez księży... zaczynam sie chyba powtarzać...

Cytat:
Jakikolwiek wysiłek intelektualny przy takiej liryce jest pracą godną Syzyfa.

Nikt Ci nie każde tego słuchać i tak się wysilać :DD
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-22, 22:40   

Kurka... a czy muszę ZAWSZE, kurwa, ZAWSZE prześledzić CAŁĄ dyskografię, aby określić swoje zdanie na temat kapeli, która mi ciężko wchodzi? Zawsze? Czy, dajmy na to, słuchałeś całej twórczości pani Britney? Bo jak sądzę, uważasz że jest gówno... (ja też :DD ).

Stary... Nie sądzę, aby 10% kapel metalowych miało ambitne txty...
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 22:44   

edgeofthorns napisał/a:
Stary... Nie sądzę, aby 10% kapel metalowych miało ambitne txty...


Widzisz więc... w czym problem?

Cytat:
Kurka... a czy muszę ZAWSZE, kurwa, ZAWSZE prześledzić CAŁĄ dyskografię, aby określić swoje zdanie na temat kapeli, która mi ciężko wchodzi? Zawsze? Czy, dajmy na to, słuchałeś całej twórczości pani Britney? Bo jak sądzę, uważasz że jest gówno... (ja też :DD ).


Nie musisz... ale jeżeli mówisz że teksty są chujowe to przydałoby się nie podpierać jednym z jednej piosenki ale chociaż z dwóch płyt by mieć większy obraz całości.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-22, 22:50   

dominik napisał/a:
Podczas koncertu jego solowej twórczości która jest kiepska... oglądnij koncert Kata i wtedy porównaj...


Przeczytaj nazwę tematu. Łącznik i tam występuje, nie będę zakładać nowego tematu dla takiego pajaca ; )

dominik napisał/a:
Wątpię... gdyby grali np w Niemczech to byliby teraz zespołem o statucie np Sodom, Destruction, Kreator.


Bardzo śmiałe stwierdzenie.

dominik napisał/a:
Tak teraz ja bo wolę teksty o szatanie i filozofii niż o problemach nastoletniej dziewuchy...


Chodziło raczej o gadanie kocopołów.

dominik napisał/a:
W taki dosadny sposób Roman Kostrzewski zobrazował łamanie ślubów czystości przez księży... zaczynam sie chyba powtarzać...


Jeżeli poprzez spożycie gówna zobrazuje pożeranie świata kultury, tradycji, wartości Afryki przez białych na przestrzeni stuleci moja konsumpcja będzie bardziej wartościowa?

dominik napisał/a:
Nikt Ci nie każde tego słuchać i tak się wysilać :DD


Haha, dzięki Bogu.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 22:56   

Cytat:
Przeczytaj nazwę tematu. Łącznik i tam występuje, nie będę zakładać nowego tematu dla takiego pajaca ; )


Tyle że Kat i Roman Kostrzewski to jeden zespól i nie musisz zakładać tematu... :P

pp3088 napisał/a:

Bardzo śmiałe stwierdzenie.

Prawdziwe!

pp3088 napisał/a:
Chodziło raczej o gadanie kocopołów.


Jeżeli wg Ciebie mówienie o czyjeś twórczości to pierdolenie głupot to gratuluje...

pp3088 napisał/a:
Jeżeli poprzez spożycie gówna zobrazuje pożeranie świata kultury, tradycji, wartości Afryki przez białych na przestrzeni stuleci moja konsumpcja będzie bardziej wartościowa?


Nie wiem ... pokażesz tylko i wyłącznie że to lubisz (zjadać gówno) a to podobno przyjemne nie jest.. znaczy smaczne... Ale jeżeli napiszesz o tym tekst... to czemu nie tyle że będzie to chujowy tekst... Wiesz nie przekonasz mnie do tego abym pluł na txt Kostrzewskiego bo je zwyczajnie lubię i rozumiem...
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-22, 23:06   

dominik napisał/a:
Jeżeli wg Ciebie mówienie o czyjeś twórczości to pierdolenie głupot to gratuluje...


Raczej o 90% słabych lirycznie zespołów metalowych.

dominik napisał/a:
Wiesz nie przekonasz mnie do tego abym pluł na txt Kostrzewskiego bo je zwyczajnie lubię i rozumiem...


Nie rozumiem tylko co tu do rozumienia, toć w piosenkach radiowych tez doszukujesz się głębszego sensu?
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 23:12   

pp3088 napisał/a:
Raczej o 90% słabych lirycznie zespołów metalowych.


Właśnie które jednak znajdują swoich odbiorców, ba taki Manowar... teksty ma z dupy wzięte i ma rzesze fanów, taki Running Wild śpiewa o piratach tez ambitne to nie jest ale fanów tez ma gro... jak widzisz... każdy lubi to co lubi, nie zawsze to co mówisz że jest złe takie jest na prawdę...

Cytat:
Nie rozumiem tylko co tu do rozumienia, toć w piosenkach radiowych tez doszukujesz się głębszego sensu?


Teraz to dojebałeś... doszukuje się w tych piosenkach w których jest czego się doszukiwać... jeżeli ktoś mi śpiewa konkretnie o panienkach jak Motley Crue w "Girls, Girls Girls" to co tam się doszukiwać, mam wszystko na talerzu... W txtach Kostrzewskiego jest się czego doszukiwać... jeżeli tego nie widzisz... nie mój problem...
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-22, 23:15   

dominik napisał/a:
edgeofthorns napisał/a:
Stary... Nie sądzę, aby 10% kapel metalowych miało ambitne txty...


Widzisz więc... w czym problem?

Bo mówimy o Kacie, a nie tych "niby 10-ciu procentach"... Ty nawiązałeś do 90% sceny metalowej.

dominik napisał/a:

Nie musisz... ale jeżeli mówisz że teksty są chujowe to przydałoby się nie podpierać jednym z jednej piosenki ale chociaż z dwóch płyt by mieć większy obraz całości.


Albo przeceniasz siebie, albo nie doceniasz mnie. Drugie jest pewne, pierwsze raczej też.
Dla Twojej informacji, przebrnąłem przez M&H, "Róże Miłości..." i ballady. Oprócz tego słuchałem jego "czytanki" autorstwa LaVeya (to w ogóle był kosmos...).

Oczywiście wspomniałem o tekstach, które najbardziej mi się wbiły w czerep. Które, niejako, są dosyć sporą wizytówką Kata.

Aha, powiedz mi jeszcze - skoro te teksty miały mieć wizję... jakiś motyw - jak on brzmiał?
_________________

 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-08-22, 23:15   

dominik napisał/a:
Właśnie które jednak znajdują swoich odbiorców, ba taki Manowar... teksty ma z dupy wzięte i ma rzesze fanów, taki Running Wild śpiewa o piratach tez ambitne to nie jest ale fanów tez ma gro... jak widzisz... każdy lubi to co lubi, nie zawsze to co mówisz że jest złe takie jest na prawdę...


Dobrze napisze to inaczej. Uważam iż WIĘCEJ niż 10% zespołów metalowych ma niezłe teksty. Manowar ssie imo.
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 23:27   

edgeofthorns napisał/a:
Bo mówimy o Kacie, a nie tych "niby 10-ciu procentach"... Ty nawiązałeś do 90% sceny metalowej.


Napisałem to bo myślałem że to całkiem odrębna twoja myśl...

edgeofthorns napisał/a:

Albo przeceniasz siebie, albo nie doceniasz mnie. Drugie jest pewne, pierwsze raczej też.
Dla Twojej informacji, przebrnąłem przez M&H, "Róże Miłości..." i ballady. Oprócz tego słuchałem jego "czytanki" autorstwa LaVeya (to w ogóle był kosmos...).


Niby w jakim względzie się przeceniam...? To dobrze że przesłuchałeś trzy płyty i spoko... wyciągnąłeś takie a nie inne wnioski na ten temat... Tobie sie podobają mnie nie... tyle. Nie ma co się nad tym rozwodzić, tyle że ty tych tekstów nie rozumiesz a ja tak....

edgeofthorns napisał/a:
Aha, powiedz mi jeszcze - skoro te teksty miały mieć wizję... jakiś motyw - jak on brzmiał?


Podejrzewam, że każdy album tekstowo ma inną wizję, której nie mnie oceniać bo to są teksty Kostrzewskiego nie moje... ja mogę jedynie się domyślać o co w nich mogło autorowi chodzić... taki jest "przywilej" słuchacza iż interpretuje je jak chce... i ja mam taki przywilej i tak też robię... Każdy album ma inną wizję ... np. "Szydercze Zwierciadło" (BTW chyba najlepsze dzieło Kata) miało ukazać i ulazło wg mnie niewierność małżeńską, fałszywość kapłanów, przemoc rodzinną, nieuchronną śmierć, dalej... "Róże miłości..." mają podobną tematykę... dawno nie słuchałem Kata ale właśnie sobie go przypominam więc wkrótce napisze o co kaman w tych tekstach...

pp3088 napisał/a:
Dobrze napisze to inaczej. Uważam iż WIĘCEJ niż 10% zespołów metalowych ma niezłe teksty. Manowar ssie imo.

To dobrze... cieszę się.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-22, 23:36   

dominik napisał/a:
tyle że ty tych tekstów nie rozumiesz a ja tak....

Skoro tak na to patrzysz, to jednak się przeceniasz, a mnie nie doceniasz. Jeżeli coś rozumiem nie musi być automatycznie synonimem mojej bezkompromisowej gloryfikacji...

dominik napisał/a:
nie mnie oceniać bo to są teksty Kostrzewskiego nie moje...

Nie... to do Ciebie, jako konsumenta jego produktu, nalezy przywilej oceny. Do Ciebie (i reszty "świata") należy ocena płyty, bo do Ciebie (i Was) jest ona kierowana.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-22, 23:44   

edgeofthorns napisał/a:
Skoro tak na to patrzysz, to jednak się przeceniasz, a mnie nie doceniasz. Jeżeli coś rozumiem nie musi być automatycznie synonimem mojej bezkompromisowej gloryfikacji...


Ale jeżeli je rozumiem, lubię, cenię i słucham to może być i jest to "synonimem mojej bezkompromisowej gloryfikacji" jak to ładnie ująłeś... Tu zależy od komu co się podoba, ja je rozumiem i lubię słuchać dlatego ich bronię, dlatego wypowiadam się o nich pozytywnie... ty nie rozumiesz... nie lubisz... nie wypowiadasz się o nich w superlatywach.. nie musisz...

edgeofthorns napisał/a:
Nie... to do Ciebie, jako konsumenta jego produktu, należy przywilej oceny. Do Ciebie (i reszty "świata") należy ocena płyty, bo do Ciebie (i Was) jest ona kierowana.


Nie... bo nie znam idei jaka przyświecała Kostrzewskiemu kiedy pisał te teksty, bo on nigdy nie tłumaczył swoich tekstów, nie mówił o co w nich chodzi i nie mówił także co miał na myśli pisząc teksty na album... on to pozostawia słuchaczowi ... a jeżeli czytając/słuchając ich mi sie one podobają i rozumiem je tzn że je oceniam pozytywnie. Tak też powiedziałem wyżej tyle że wyciąłeś fragment mojej wypowiedzi i przedstawiłeś po swojemu.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-22, 23:50   

dominik napisał/a:

Nie... bo nie znam idei jaka przyświecała Kostrzewskiemu

Nie znając idei komunizmu czy monarchii despotycznej, żyjąc czy to w jednej czy drugiej, nie będziesz miał prawa ich oceny? (nie wnikajmy w ich praktyczne zjawiska :P ).
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-22, 23:51   

dominik napisał/a:
Tak teraz ja bo wolę teksty o szatanie i filozofii niż o problemach nastoletniej dziewuchy...

Wiesz.. i tu jest problem. Jakbyś wiedział coś o problemach nastoletnich dziewczyn to byłbys casanova w szkole średniej i teraz też.. a wiedza o szatanie i innych zmyslonych bożkach do niczego sie nie nadaje, hehe

dominik napisał/a:
Tyle że Kat i Roman Kostrzewski to jeden zespól i nie musisz zakładać tematu... :P

Kat o Kat.. a RK to RK.. to że ten pajac wytępuje teraz w takiej formie to juz Jego chory umysł stworzył.. i to tak jakbyś zakładał temat o najnowszych dziejach KATa :chrust:i:pätyk:
dominik napisał/a:
Właśnie które jednak znajdują swoich odbiorców, ba taki Manowar... teksty ma z dupy wzięte i ma rzesze fanów, taki Running Wild śpiewa o piratach tez ambitne to nie jest ale fanów tez ma gro... jak widzisz... każdy lubi to co lubi, nie zawsze to co mówisz że jest złe takie jest na prawdę...

Tu masz rację.. to są zespoły "tematyczne".. nikt nie oczekuje że nagle stworzą jakąś operę i zgarną nagrodę grammy za teksty. Z Katem jednak tak nie jest.. bo ta kapela nie ma wuarygodności (a raczej pan RK).. bo RK sam mówił że te wszystkie fazy z biblią szatana itp było dla picu, bo ludzie chcieli. Myślę że panowie z Manowar bardziej wierzą w stal i miecze niż pan RK w to o czym pisał.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100