• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Communic
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-24, 20:38   Communic

Karharoth napisał/a:



Norweski progressive/thrash metalowy zespoł powstały w 2003 roku.Dyskografia:


Conspiracy in Mind, 2005
Waves of Visual Decay, 2006
Payment of Existence, 2008


Trójka muzyków, a zawartość każdej z powyższych płyt jest conajmniej świetna.Dojrzała, skomplikowana muzyka z bardzo ciekawymi, często trudnymi do rozszyfrowania lirykami.Od początku zespoł trzyma bardzo wysoki poziom, nie dał się zjeść mediom(choć płyty wydaje Nuclear Blast a wiadomo co ta wytwórnia robi z muzyki).


Ravens Cry

The Distance

Ocean Bed



Karharoth napisał/a:
Wiesz, kiedyś sam Stensland stwierdził, że Communic gra po prostu metal.Moim zdaniem z domieszką thrashu na pewno.Powermetalowy wokal?Hmmm...inaczej: heavymetalowy wokal :D , w sumie od heavy to gay metalu nie jest daleko.Napisałem w pierwszym poście, ze grają prog/thrash właśnie z tego względu, że wszedzie tak Ich sie właśnie klasyfikuje...no i zajeżdza trochę Nevermore prawda? :P Dużo krytyków skreśliło zespół na samym początku co w sumie jest dla mnie niezrozumiałe.Dużo także bardzo chwali ostatni album Norwegów, co tym bardziej nie jest dla mnie zrozumiałe :D , w końcu dwójka poprzedników była dużo lepsza, co nie znaczy że PoE jest słabą płytą ;) .Po prostu poziom panów jest bardzo wysoki i prawdopodobnie taki pozostanie.



Dymitr napisał/a:
Karharoth napisał/a:
...no i zajeżdza trochę Nevermore prawda? :P


No właśnie zajeżdża... i to dość wyraźnie...a Nevermore natomiast jest określane, jako Tradycyjny metal itp... więc jakaś nieścisłość tu jest..

..Ale tak jeśli mam być szczery, to w Communicu brakuje mi tego samego, co i w Nevermore - jakiejś takiej magii, energii, esencji...nie wiem jak to nazwać...słychać, że jest to dobry metal, że nie jest to byle g. , jednakże nie kiwa mną, jak tego słucham...jak "sobie leci" to jest przyjemnie... ale chyba nie wyobrażam sobie, żebym usiadł i tylko bezczynnie słuchał tego jakoś dłużej..
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100