• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nightwish
Autor Wiadomość
Ivil
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-04, 12:54   

Wlasciwie moj pierwszy post w zamysle nie mial miec pejoratywnego wydzwieku ale chyba tak wyszlo. Krotko mowiac Awatara chciala (w sumie chcialo) wykazac ze kapele typu nightwish promuja tego typu muzyke wsrod "normalnych" ludzi. Wiekszosc pewnie poprzestanie wlasnie na takich lekkich dzwiekach ale czesc moze sie zainteresowac czyms ciekawszym.
 
 
REKLAMA 
The Great

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Wysłany: 2009-07-04, 13:55   

 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-07-04, 13:55   

jaka k....a awatara?! :|


Ogólnie... zgadzam się z tendencja jaka opisales. Mam na myli 'ludzi do ktorych jest kierowany NW". Takie hop siup dyrdum...
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-05, 12:58   

To są tacy sami ludzie dla których w zamyśle kierowany jest też Linkin park (zwłaszcza biorąc pod uwage ich ciągłe dziwne i mroczne fuzje z raperami i innymi ludźmi wydawałoby sie całkowicie nie pasującymi do muzyki jaką wykonują).
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-05, 18:20   

edgeofthorns napisał/a:
jaka k....a awatara?! :|


Też nie wiem o co biega... WTF?
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 18:38   

Cytat:
To są tacy sami ludzie dla których w zamyśle kierowany jest też Linkin park (zwłaszcza biorąc pod uwage ich ciągłe dziwne i mroczne fuzje z raperami i innymi ludźmi wydawałoby sie całkowicie nie pasującymi do muzyki jaką wykonują).


O czym wy w ogóle mówicie... Ja czytając takie wypowiedzi czuje się jakbym słuchał 13 latków którzy chcą być poważni. Żadna muzyka nie jest kierowana do nikogo... (nie mówię tu o piosence dziecięcej czy tego typu sprawach). Każdy po przez swoje upodobania, gust wybiera to czego chce słuchać...nikt nikomu nic nie narzuca, nie mówi ty słuchaj tego a ty tamtego bo tak powinno być. To jest wyłącznie pierdolenie farmazonów... sorry ze sie unoszę ale nie potrafię zdzierżyć takich bzdur...zastanówcie się nad tym. Nightwisha słuchają i nastoletni fani jak i ludzi ok 40-tki, Linkin Park tez, jeżeli nie wierzycie to zobaczcie ich fanklub i obczajcie jacy to są ludzie...udzie młodzi i też ludzie starsi...i od razu wyprzedzę stwierdzenie że Ci ludzie nie mają dobrego gustu czy coś w tym stylu otóż dla nich wasze gusta są także do dupy...więc proszę was jeżeli nie Wam się nie podoba jakiś zespół to piszcie dlaczego ale w muzyce... kurwa nie wchodźmy na tematy głupie i denne czyli jacy są ich fani... że to gorące 13-tki czy coś w tym stylu...to jest tak dziecinne że głowa boli... trochę powagi i normalnej dyskusji o MUZYCE!!
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-05, 20:16   

Człowieku opanuj się. Jedyną osobą która ma tu jakiś problem emocjonalny to w tym momencie jesteś tylko Ty. Mam prawo uważać że płyty Nightwisha i Linkin Park robione są dla gówniarzy i ludzi którzy chodza na dyskoteki i się przy tym bawia nie myśląc co leci z głośników. A jeśli uważasz że taka muzyka nie istnieje.. i że wszyscy tworzą takową z czystej potrzeby ducha - to się mylisz. Jest muzyka POP i te kapele właśnie uderzają w taką klientele.. bo takowa jest w każdej muzyce. Myślisz że każda kapela grająca muzykę cięższą jest całkowicia true pagan blackalternative metal ? To chyba Ty masz 13 lat :lol:

[ Dodano: 2009-07-05, 20:19 ]
Angie napisał/a:
Też nie wiem o co biega... WTF?


Może trochę wiki ? http://pl.wikipedia.org/wiki/Awatara
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 21:38   

Therion napisał/a:
Jest muzyka POP i te kapele właśnie uderzają w taką klientele.


Pokaż mi proszę gdzie widzisz muzykę pop w Nightwish? Ba pokaż mi w LP pop...bo ja jeszcze mogę pokazać w innych zespołach tzw ambitnych gdzie "pop" leje się strumieniami!
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-07-05, 22:19   

UWAGA UWAGA !! !! !! MAMY KOLEJNE STARCIE DOMINIK-THERION !! !! :DD
kto wygra tę zapalczywą walkę ?? kto wygra ?? ?? :DD
hmmm... Dominik nie wkurzaj się tak.. przecież każdy ma prawo określić jakikolwiek zespół (w tym przypadku Nigtwish) jak mu się tylko podoba i pisać o czym chce, prawda ?? !! (kit, że jestem tego najlepszym przykładem jak berdzo można pisać coś, niekoniecznie n temat jakiegoś zepołu a fanów itd.) :DD WRZUĆ NA LUUUZZZZ, THERION TEŻ :DD aniołeczki moje słodziutkie !! :DD hiiiiii :DD mua !! buziale :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 22:24   

jaha napisał/a:
hmmm... Dominik nie wkurzaj się tak.. przecież każdy ma prawo określić jakikolwiek zespół (w tym przypadku Nigtwish) jak mu się tylko podoba i pisać o czym chce, prawda ?? !! (kit, że jestem tego najlepszym przykładem jak berdzo można pisać coś, niekoniecznie n temat jakiegoś zepołu a fanów itd.) :DD WRZUĆ NA LUUUZZZZ, THERION TEŻ :DD aniołeczki moje słodziutkie !! :DD hiiiiii :DD mua !! buziale :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:


Zesram się i nie ma się... :DD :DD Wiem wiem Jaha ale jeżeli ktoś mówi o ludziach słuchających tych zespołów w taki sposób to uważam że także celuje we mnie bo ja także je lubię, czyli wg niektórych tu osób jestem mhrocznym małolatem...a tak nie jest...słyszałem już tysiące takich wypowiedzi i po pewnym czasie zaczynają irytować..,
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-07-05, 22:26   

LP:
My December,
Somwhere I Belong,
Easier to run,
Breaking The Habbit,
Leave Out All The Rest,
Shadow of The Day,
Valentine`s Day
In Pecies,
In Beetwen.

Mam dalej?

Nightwish:
Amaranth,
Bye Bye Beautiful,
Eva,
For The Hard I Once Had,
Meadows Of Heaven
Wish I Had An Angel(dyskotekowy beat)
Bless The Child ma dużo elementów popu,
Ocean Soul,
The Riddler.

etc.

Teraz Twoja kolej : )
 
 
 
Ivil
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 22:30   

@offtop
Mysle ze wszyscy wiedzieli czym jest Awatara Therionku [; A co do tego "jaka" to Awatara to moge jedynie powiedziec ze jestem jej zwiastunem [;

@ontop
Tu nie chodzi o to ile literalnie lat maja "fani" tylko o pewien stan umyslu sluchaczy. Nie oszukujmy sie - to nie jest nic wyrafinowanego i w sumie nawet jesli poczatkowo mieli jakas wizje to najpozniej od trzeciego albumi cala ich tworczosc krzyczy "daj mi hajs!". Sa przez to mniej zabawni niz Manowar, ktory zdaje sie podazac za jakas wizja nawet jesli jest ona juz przestarzala czy nawet niz Dragonforce (We must reinforce those titanium plates with aditional layer of dragonforce!), ktorzy postanowili nagrac najszybszy album w historii powermetalu (no i Herman Lee jest cool). Kazdy gatunek ma bardziej "popowe" trendy a jesli mieli bysmy sie sprzeczac o nomenklature to uzyjmy slowa "komercyjne" i wszyscy juz beda wiedziec o co chodzi. Nawiasem mowiac "popowe" mamy na mysli komercyjne bo jesli by porownywac Majkela i Najtłisza to ten pierwszy byl zdecydowanie lepszym artysta pomimo ze byl doslownie krolem popu.

Ale tak powaznie to nie ma sie co mna przejmowac bo wszystko wskazuje na to ze jestem niepoczytalny :D

EDIT: Tak gwoli wyjasnienia to nie sugeruje ze NW nie powinno sie sluchac w ogole bo to obciach ale nie doszukujmy sie w nich czegos, czego tam znalezc nie mozna. W kazdej dziedzinie istnieje niejako naturalnie podzial na ta czesc bardziej ambitna i bardziej rozrywkowa. Na przyklad zdarza mi sie czytac ksiazki ambitne, ciekawe ale tez troche meczace ale jakos tak wychodzi ze czesciej czytam raczej cos rozrywkowego co zapominam wraz z przeczytaniem ostatniej strony i wcale sie tego nie wstydze chociaz nie powiem ze przezylem artystyczne uniesienie.
Ostatnio zmieniony przez Ivil 2009-07-05, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-07-05, 22:32   

dominik napisał/a:
jaha napisał/a:
hmmm... Dominik nie wkurzaj się tak.. przecież każdy ma prawo określić jakikolwiek zespół (w tym przypadku Nigtwish) jak mu się tylko podoba i pisać o czym chce, prawda ?? !! (kit, że jestem tego najlepszym przykładem jak berdzo można pisać coś, niekoniecznie n temat jakiegoś zepołu a fanów itd.) :DD WRZUĆ NA LUUUZZZZ, THERION TEŻ :DD aniołeczki moje słodziutkie !! :DD hiiiiii :DD mua !! buziale :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:


Zesram się i nie ma się... :DD :DD Wiem wiem Jaha ale jeżeli ktoś mówi o ludziach słuchających tych zespołów w taki sposób to uważam że także celuje we mnie bo ja także je lubię, czyli wg niektórych tu osób jestem mhrocznym małolatem...a tak nie jest...słyszałem już tysiące takich wypowiedzi i po pewnym czasie zaczynają irytować..,


hmmm... ale wisz... jesteś tym, kim się czujesz. nie tzreba pokazywać i bronić za wszelką cenę swojego "ja", udowadniając że nie jesteś tym, za kogo Cię uwarzają. hmm.. takie coś wychodzi w praniu - poza tym ja Cię za takiego nie postrzegam i myślę, że inni też Cię tak nie postrzegają ;) nie wkurzaj się więc bo szkoda czasu na wkurzanie :DD
hiiiiii :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 22:35   

Co do Nightwish wymieniłeś połowę najnowszego krążka który jest lightowy że tak powiem i np "Bless The Child" nie odróżniasz ballady od popu? Super...

Ja nie będę wymieniał samych utworów ale polecę po całości:

Radiohead - Let Down
Coldplay - wszystko
Yeah Yeah Yeahs - cześć (sorry Jogu :DD )
Muse
U2
Faith No More
RHCP
i wiele innych... tylko nawet wymieniając te zespoły i utwory potrafię rozgraniczyć piosenkę lżejszą, wolną, od popu....
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-07-05, 22:40   

Primo: w popie są ballady. Części ballad popowych do pięt nie dorasta.

Ty chyba nie wiesz co to jest pop. Nie jest to wyłącznie określenie pejoratywne.

No to zespoły grają popowo. Żaden mnie nie rajcuje.

Kurcze chyba jestem ten zakuty trve black metal, kurw* idę się powiesić.

Sayonara.
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-05, 22:41   

dominik napisał/a:
jeżeli ktoś mówi o ludziach słuchających tych zespołów w taki sposób to uważam że także celuje we mnie bo ja także je lubię, czyli wg niektórych tu osób jestem mhrocznym małolatem...a tak nie jest...

Nic takiego nie napisałem. To Ty chcesz dać mi do zrozumienia że mam 13 lat - bo mam bombę z Najtłisza i linin park. Kurde.. po co ? Muszę kochać te zespoły ? A ty słuchając ich musisz bronić za wszęlką cenę tych kapel w imię wyższego celu ? Przecież to że je lubisz nie znaczy od razu że jesteś jakimś idiotą - wrzuć na luz :DD Weż pod uwagę że większość małolatów słuchających Najtłisza i LP (nie tylko małolaci) słuchają tego przeplatając z Tokio Hotel i O-Zone. Sam mam takiego siostrzeńca. Ta muzyka trafia do takich słuchaczy, którzy lubią pomiędzy Majką Jezowską a Britney puścić sobie Popik metalowy. Wiesz że w latach 50 popem byli Bitelsi a w 70 The Who, genesis itp ? POP dopiero w ostatnich latach został przypisany dla muzyki dance/elektro itp. Ale POP to muzyka popularna trafiająca do większej ilości użytkowników (niekoniecznie utożsamiających się z tym co słuchają), a taką muzykę Tworzy LP i Nightwish. I nie ma sie co obrażać. Podoba CI się, słuchasz, ok :) Ale masz wyrobiony gust jakiś i powinieneś nie raz przymknąć oko na rzeczy które otaczają jakiś zespół - bo to wcale nie jest atak na Ciebie. Ja lubię Avril Lavigne i biorę na siebie krytykę z tego powodu - mam to w dupie :DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100