• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dream Theater
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-07, 20:06   

Karharoth napisał/a:
Ała...pisanie że DT gra muzyke bez uczucia również jest błędne. Całe I&W, FII, Sceny, czy SDOIT, przecież wraz z warstwą liryczną i (mówta co chceta) emocjonalnym wokalem Jamesa tworzą klasyki. Lirycznie to dla mnie najlepszy zespół w historii


To już tylko i wyłącznie twoja opinia, ja szanuje ten zespół ale nie lubię ich muzyki, strasznie mi się przejadła i wypowiedziałem swoje zdanie na ten temat. Dla mnie jest to zespół który od początku swej kariery gra to samo, wiadomo że jest to dobre rozwiązanie bo fani dostają to co chcą, do czego się przyzwyczaili ale dla mnie to jest za dużo. Są kapele które grają tak samo od początku i je bardzo lubię np, ACDC, Motorhead, Agnostic Front i kilka innych ale moja opinia na temat DT jest taka jak wyżej napisałem. A i jeszcze jedno to że mają emocjonalne liryki to nie znaczy ze muzyka nie może być nudna. O wokalu nie wspomnę :)
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Wysłany: 2009-06-07, 20:17   

 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-06-07, 20:17   

No dobrze, jesteś słupem jak ja w przypadku TON :P I ja to oczywiście rozumiem. Staram się wyskubać trochę grosza na potrójne nowe wydawnictwo. Słyszałem 2 utwory i szykuje się całkiem mocna rzecz.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-07, 22:33   

dominik napisał/a:
A i jeszcze jedno to że mają emocjonalne liryki to nie znaczy ze muzyka nie może być nudna. O wokalu nie wspomnę :)


Masz rację. Ale.. nie wiem czy to robiłeś czy nie - posłuchaj sobie płyt live.. sa kapitalne, wszędzie pourywane jakieś smaczki - miód dla uszu.

Karharoth napisał/a:
Słyszałem 2 utwory i szykuje się całkiem mocna rzecz.


Mocna, ale.. strasznie schematyczna.. Tak jak napisał w sumie wyżej Dominik. A szkoda.. W sumie od 2 płyt grają to samo.. i teraz zapowiada się kolejna taka płyta. Ale i tak są czarodziejami których kocham :O :DD :DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-07, 22:42   

Therion napisał/a:
Masz rację. Ale.. nie wiem czy to robiłeś czy nie - posłuchaj sobie płyt live.. sa kapitalne, wszędzie pourywane jakieś smaczki - miód dla uszu.


Bardzo mi się podobają ich koncertówki z coverowanymi albumami Metallica - Master of Puppets, Iron Maiden - Number... i Pink Floyd - Dark Side of the moon. Nie wiem dlaczego ale te właśnie płyty bardzo mi się podobają. I nie przeszkadza mi nic, nawet wokal. Wiem że to brzmi paranoicznie ale tak jest.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-07, 22:53   

Rozumiem Cię doskonale.. bo mnie Labrie strasznie nie raz denerwuje.. zwłaszcza jego maniera wokalna.. ale cóż, jest jaki jest:))
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-06-28, 09:31   

dobra... zdecydowałem się, że przesłucham nieco więcej DT. Ale to nie oznaczą, że ich lubię nagle bardziej. Uznałem po prostu, że raczej wypada znać ;)
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-28, 14:08   

To napisz później jak Ci sie podobało :B
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-14, 10:15   

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy twierdzą, że w muzyce Dreamów nie ma uczucia... Tak mnie właśnie naszło, bo sobie słucham i uważam że uczucia jest tam do bólu, o!
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-14, 11:43   

Coż Angie.. świata nie zbawimy :) :oczy: Niech sobie myślą co chcą.. po prostu są ubożsi o tę wspaniałą muzykę :B
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-10-02, 18:19   

W koncu weszla mi w krew nowa plytka. Przepiekny Wither i mocno refleksyjne The Count of Tuscany sa moimi faworytami. Nie zawiedli znow. 9/10
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-02, 18:53   

Też mogę wystawić im 9tkę za tę płytę.. choć przyznam że na początku miałem mieszane uczucia.. ale koncert wszystko zniwelował. :P
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-10-03, 18:44   

Mnie się bardzo podoba pierwszy kawałek, "A Nightmare to Remember" - ma wspaniały, gotycki nastrój wręcz (nie gothic metalowy, a taki gotycki nastrój jakbym spała w średniowiecznym zamku), jest niesamowity i za każdym razem jak go słucham to po plecach przechodzą mi ciarki :D I nawet James tam nie śpiewa tak miaukliwie :)
_________________


 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-10-09, 15:14   

Nie przepadam... ale perkusistę mają zajedwabistego! no i uwielbiam patrzeć, na ich wyczyny w studiu:
http://www.youtube.com/watch?v=EkF4JD2rO3Q
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-10-09, 15:18   

o matko! jak coś takiego mogło mnie omijać przez tyle czasu??? ten perkusista jest zręczny jak Gilgamesz! jak sobie tylko posłucham Soulfly'a to zamawiam coś od DT :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-09, 16:14   

kaco napisał/a:
Nie przepadam... ale perkusistę mają zajedwabistego! no i uwielbiam patrzeć, na ich wyczyny w studiu:
http://www.youtube.com/watch?v=EkF4JD2rO3Q


Bez przesady tu on nie robi nić nadzwyczajnego... to co powiesz o nim np http://www.youtube.com/wa...feature=related albo o o nim http://www.youtube.com/wa...feature=related albo jeszcze o tym http://www.youtube.com/watch?v=OR3RuZGy3Zc . Nie twierdzę że Mike Pontroy jest kiepski ale nie przesadzajmy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100