• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dream Theater
Autor Wiadomość
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-10-09, 21:01   

Dominik... przecież wiesz... nie znasz się :rotfl: i ja też :P tamten link dałem na szybko. W twoich linkach lepiej się spisują ofc. Widziałem jeszcze jeden ekstra link, ale no kurdak, nie mogę go znaleźć.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-10-10, 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA

Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wysłany: 2009-10-09, 21:08   

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2009-10-10, 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-09, 21:08   

Ehhh no wiem że się nie znam :rotfl: przecież słucham screamo ;) to nie to co ska ale ... hehehe Nie no ale tak na poważnie to jak już mówiłem Pontroy dobrym drumerem jest ale bez przesady, są ludzie co robię ciekawsze rzeczy od niego ;P
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-10-09, 23:13   

Dominik napisał/a:
Ehhh no wiem że się nie znam :rotfl: przecież słucham screamo ;) to nie to co ska ale ... hehehe


Ojjjj, chyba trafiłam w czuły punkt :rotfl:
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-09, 23:26   

Angie napisał/a:
Ojjjj, chyba trafiłam w czuły punkt :rotfl:


Ojjj chyba nie :P
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-10, 03:06   

Dominik napisał/a:
Nie twierdzę że Mike Pontroy jest kiepski ale nie przesadzajmy :)

Słuchaj Domnik.. Widzę że u Ciebie jest zasada. Podoba mi się = szacunek. Podoba mi się = maja dobrych muzyków. Podoba mi się = Nie można krytykować. Nie podoba mi się = wyjebane i generalnie lol na całego. (tochę przesadziłem z przykładami - lae chodzi o ogólny wydźwięk.)

Fajnie.. tylko że brak szacunku to osób takich jak Mike Portnoy wcale nie jest fajna, bo świadczy to tylko o Twojej znikomej wiedzy muzycznej. To jest najlepszy perkusista na świecie według wielu branżowych portali i krytyków i fanów (najmniej obiektywne oczywiście.). Może Ci się to nie podobać że to w Twoim Down czy też Deftones nie gra taki muzyk - ok. Ale tego nie zmienisz. Więc wrzuć na luz i przestań co chwile oczerniać ten zespół bo nie masz takiego prawa. Może Ci się nie podobać muzycznie.. ale to są jedni z najlepszych muzyków na świecie którzy potrafią robić rzeczy niebywałe ze sprzętem na którym grają. I nie linkuj mi tutaj jakiś mastodonów i innych betonów.. bo Portnoy ma w swoim repertuarze więcej technicznego grania niż Ci wszyscy panowie razem wzięci. I uwierz.. (bo zaraz będzie atak z Twojej strony) że patrzę na to obiektywnie.. nie kieruję się miłością do zespołu.. bo inaczej musiałbym też kkochać Labriego czy też Petrucciego.. a obaj (mimo iż Petrucci zajebistym gitarzystą jest) bardzo mnie nie raz denerwują. Tyle w temacie.

Pewnie do DT trzeba dorosnąć.. bo nie potrafię zrozumieć aż takiej niechęci do tego zespołu.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
Ostatnio zmieniony przez Therion 2009-10-10, 03:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 13:05   

Therion napisał/a:
Słuchaj Domnik.. Widzę że u Ciebie jest zasada. Podoba mi się = szacunek. Podoba mi się = maja dobrych muzyków. Podoba mi się = Nie można krytykować. Nie podoba mi się = wyjebane i generalnie lol na całego. (tochę przesadziłem z przykładami - lae chodzi o ogólny wydźwięk.)


Co Ty misiu pierdolisz hahaha? U Ciebie jest taka sama zasada więc Misiek wyluzuj haah

Therion napisał/a:
Fajnie.. tylko że brak szacunku to osób takich jak Mike Portnoy wcale nie jest fajna, bo świadczy to tylko o Twojej znikomej wiedzy muzycznej.


Misiek, chłopie a gdzie ja napisałem że nie mam do niego szacunku? Jedynym zawodnikiem z Dream Theater do którego nie mam szacunku to jest LaBrie bo uważam że pieje jak kogut, brak mu zmienności w głosie, jak śpiewa to tak jakbym słyszał jednostajne buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Co do reszty mam wielki szacunek. Kolesie są bardzo dobrymi muzykami i jak mówisz tego nie zmienię i wcale nie chcę bo ich w kutas szanuje, to że mi się nie podoba ich muza to już druga strona medalu.

Therion napisał/a:
Może Ci się to nie podobać że to w Twoim Down czy też Deftones nie gra taki muzyk - ok

Te zespoły jak i inne są dowodem że nie trzeba masturbować gryfu z prędkością światła by robić dobrą muzę... Wcale nie żałuje że taki Pontroy nie gra w Deftones czy Down, wtedy muzyka tych zespołów byłaby inna a tego bym nie chciał. Ba w Down gra na perce Jimmy Bower który no nie ukrywam jest kiepskim perkusistą, ale to wystarczy na tak piękną muzę jaką grają.

Therion napisał/a:
Więc wrzuć na luz i przestań co chwile oczerniać ten zespół bo nie masz takiego prawa.


Nie mam prawa zabić, ukraść, zranić itp. Do tego akurat mam prawo, tak samo jak Ty masz prawo do oczerniania takich zespołów jak Linkin Park, The Smashing Pumpkins itp... nawet sam kiedyś chyba powiedziałeś że masz prawo to robić.... więc nie zabraniaj mi tego.

Therion napisał/a:
nie linkuj mi tutaj jakiś mastodonów i innych betonów.. bo Portnoy ma w swoim repertuarze więcej technicznego grania niż Ci wszyscy panowie razem wzięci. I uwierz.. (bo zaraz będzie atak z Twojej strony) że patrzę na to obiektywnie..


Jasneeeeeeeeee..... obiektywnie heheh dobra sobie Misiek. Mastodon, Dillinger to może nie tak sławni muzycy jak panowie z DT ale nie mniej utalentowani... teraz to Ty obracasz się w moje przeciwieństwo... bronisz ich za wszelką cenę. A Richard Christy jest zajebistym drumerem... klasą porównywalną do Pontroya... szkodą że gościa nie znasz.... hmmmm to Ty mi zarzucałeś brak wiedzy? Dziwne.

Therion napisał/a:

Pewnie do DT trzeba dorosnąć.. bo nie potrafię zrozumieć aż takiej niechęci do tego zespołu.


Nie trzeba dorastać.... ja słuchałem DT już bardzo dawno i szczerze powiem że mi się znudzili w cholerę co nieraz już mówiłem Misiek, więc nie ma to nic z dorastaniem... bo jest wiele fajniejszych zespołów jak dla mnie od Dream Theater i szkoda mi na nich czasu.
Ostatnio zmieniony przez Dominik 2009-10-10, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-10-10, 15:27   

Domin,argument o dorastaniu do muzyki DT jest jak najbardziej trafiony ze wszystkiego co Therion splodzil. Nie wyobrazam sobie 14latka,ktory rozumie Sceny.Malo tego,w cholere ludzi nie czai przekazu.to nie jest prosta muzyka .
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-10, 16:41   

Cytat:
Domin,argument o dorastaniu do muzyki DT jest jak najbardziej trafiony ze wszystkiego co Therion splodzil. Nie wyobrazam sobie 14latka,ktory rozumie Sceny.Malo tego,w cholere ludzi nie czai przekazu.to nie jest prosta muzyka .

Nie moge sobie wyobrazić 14 latka ale 15 latka słuchającego DT bo najnormalniej takie znam... kolo nie tylko porusza się w dyskografii DT ale także rzeczy wyjątkowo trudnych, proga i jazzu... A poza tym wiek tu nie ma nic do rzeczy wg mnie... liczy się wrażliwość na muzykę.
Ostatnio zmieniony przez Dominik 2009-10-10, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-10, 17:21   

jeeeeeeeeeeeee, nie ma jak pisanie w nocy po wódce, hehe. Ale rpzynajmniej jakaś "wojenka" wynikła :yupi: :yupi:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-10, 19:55   

Karharoth napisał/a:
Nie wyobrazam sobie 14latka,ktory rozumie Sceny.Malo tego,w cholere ludzi nie czai przekazu.to nie jest prosta muzyka .


Marcinie, dawno na Ocean Souls nie zaglądałeś więc!
 
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-10-10, 20:13   

Pep,mam za maly poziom tró aby tam sie udzielac ; ( ale kiedys rozjebiemy towarzystwo i kult Ivana haha.
Domin,tez znam, ale glowy nie dam uciac ze rozumie.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-11, 00:33   

Karharoth napisał/a:
Domin,tez znam, ale glowy nie dam uciac ze rozumie.



Ja głowy nie dam że inni rozumieją ... ?? kuwa ale wyszło zdanie hehe
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-11, 00:43   

Już nie przesadzajcie, że do interpretacji Dream Theater trzeba byc 70 letnim Einsteinem. Są trudniejsze zespoły.
 
 
 
marcinq
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-28, 23:09   

semako napisał/a:
o matko! jak coś takiego mogło mnie omijać przez tyle czasu??? ten perkusista jest zręczny jak Gilgamesz!


Warto dodać, że Portnoyowi lekcji udzielał nie kto inny jak Neil Peart (Rush) - najlepszy perkusista ever. A te linki, które podaliście to chujostwo, dobry perkusista to perkusista techniczny, dobry gitarzysta to gitarzysta dobry technicznie, tak samo wokal, który wie co bębni, gra, śpiewa, a nie bezsensownie napierdala i jest trv.

Moja ulubiona płyta to Images and Words ;)
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-28, 23:14   

Fakt do bycia dobrym wystarczą umiejętności. Do bycia genialnym trzeba mieć coś w sobie. Tak ad notum, nie odnosząc się w żaden sposób do twórczości DT.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100