• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dream Theater
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 08:52   

Cytat:
Eee.. Ja pisząc swoje posty nawet nie miałam na myśli Wiśniewskiego. Ciągle pisałam o LaBrie.


No to wszystko jest jasne. Sorry Natta że posadziłem Cię że uważasz Winśniewskiego za "wokalistę" ehehe... serio myślałem że o nim piszesz. Ale spoko.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-10-30, 10:00   

 
 
marcinq
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 10:00   

marcinq napisał/a:
Powiem, że jest dobrym i niedocenianym wokalistą :)


Dobrym i niedocenianym wokalistą nazwałbym tego, kto ma warsztat, zajebiście śpiewa, ale jest nieznośny dla ucha ;) Wiśniewski służył jedynie za ironiczny przykład wcześniej ;) Bo pisałeś, że dobry wokalista musi być przede wszystkich znośny, ja napisałem :lol: , że Wiśniewskiego (który jest cienki jak nie wiem co) słuchało kiedyś z 10 mln Polaków... :lol: Fajnie, że wszystko się wyjaśniło.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-30, 11:24   

Też uważam że Labrie to dobry wokalista, ale nie każdemu sie podoba jego przeciąganie i stąd tylu niechętnych słuchaczy:)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 12:38   

Therion napisał/a:
Też uważam że Labrie to dobry wokalista, ale nie każdemu sie podoba jego przeciąganie i stąd tylu niechętnych słuchaczy:)


Mnie się nie podoba jego barwa.... wielu wokalistów przeciąga... Dickinson, Dio itp ale LaBriego nie mogę słuchać...
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-30, 12:58   

Generalnie Domin jestes uprzedzony do tej kapeli :) W sumie dziwi mnie że nie przeszkadzają Ci całkowicie nijakie wokale screamowców albo blackmetalowców.. ("wokale") a nie możesz zdzierżyć Labriego.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 13:08   

Therion napisał/a:
W sumie dziwi mnie że nie przeszkadzają Ci całkowicie nijakie wokale screamowców albo blackmetalowców.. ("wokale")


No właśnie, pierwsi wrzeszczą a drudzy "skrzeczą", nie śpiewają... wiesz nie wszystkie "wokale" jak to nazwałeś blackowe mi się podobają ... np nie lubię wokalisty Enthroned pana Nornagest bo brzmi wręcz śmiesznie - http://www.youtube.com/watch?v=csXX8CxWKeU , nie lubię wokalu gościa z Atreyu Alexa Varkatzasa - http://www.youtube.com/watch?v=VDtxDRvFRdo , bo brzmi jakby się czymś dławił... jak widzisz sporo wokaliz mi się nie podoba nawet w tych blackowych czy screamowych czy metalcorowych choć to prawie to samo. Nie jestem uprzedzony, po prostu mi się nie podoba jego wokal (LaBrie), a całego zespołu, znaczy muzyki nie lubię bo jest dla mnie za słodka i mnie nudzi, oraz co jest wg mnie wazne że niektórzy chcą zrobić z Dream Theater zespół z najlepszymi muzykami na świecie... są jednymi z najlepszych ale nie najlepszymi.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-30, 13:22   

Dominik napisał/a:
a całego zespołu, znaczy muzyki nie lubię bo jest dla mnie za słodka i mnie nudzi,

Nie wiem co Ty słuchałeś DT że uważasz ich muzykę za słodką i nudną.. serio. Nie mam pojęcia.

Dominik napisał/a:
niektórzy chcą zrobić z Dream Theater zespół z najlepszymi muzykami na świecie... są jednymi z najlepszych ale nie najlepszymi.


A co w tym złego że się docenia warsztat muzyków ? Są super muzykami, jednymi z najlepszych w swoich kategoriach - jak nie najlepszymi. Nie znam lepszych od nich, może tylko zbliżonych. Strasznie Cię to "boli" że Oni są dobrzy ?;) Nie rozumiem.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 13:49   

Therion napisał/a:

Nie wiem co Ty słuchałeś DT że uważasz ich muzykę za słodką i nudną.. serio. Nie mam pojęcia.


Oprócz najnowszej to słuchałem wszystkie ich płyty, a dlaczego nie lubisz Marduk?

Therion napisał/a:
A co w tym złego że się docenia warsztat muzyków ? Są super muzykami, jednymi z najlepszych w swoich kategoriach - jak nie najlepszymi. Nie znam lepszych od nich, może tylko zbliżonych. Strasznie Cię to "boli" że Oni są dobrzy ?;) Nie rozumiem.

Nie boli mnie.., wcale, doceniać to jedno a zachwalać do przesady to drugie.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-30, 19:16   

Dominik napisał/a:
a dlaczego nie lubisz Marduk?

Nie znam tego zespołu
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 19:34   

Therion napisał/a:
Nie znam tego zespołu


Panzer Division

World Funeral

Warshau

Imago Mortis

Świetny Accuser/Opposer

Baptism By Fire

Przesłuchaj i oceń choć dwa kawałki.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-30, 19:43   

Przesłuchałem Panzer General oraz World Funeral.
Oba utwory dają niezłego kopa.. dobry perkusista, mocno charakterystyczne gitary. Może być. Wokal to standard w takich kapelach, więc nie widzę tu nic wkurzającego. Bardziej śmieszył mnie swoim wyglądem i strojem w teledysku do WF :rotfl:

[ Dodano: 2009-10-30, 19:46 ]
Yyy.. włączyłem sobie z odnośników na YT ten kawałek :
DIMMU BORGIR - The Chosen Legacy
i w sumie mi sie spodobał. Ale oni są nieziemsko spedaleni, hehehe
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-30, 20:24   

Cytat:
Przesłuchałem Panzer General oraz World Funeral.
Oba utwory dają niezłego kopa.. dobry perkusista, mocno charakterystyczne gitary. Może być. Wokal to standard w takich kapelach, więc nie widzę tu nic wkurzającego. Bardziej śmieszył mnie swoim wyglądem i strojem w teledysku do WF :rotfl:


Czyli Marduk Ci się podoba? Mógłbyś go słuchać?
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-31, 01:01   

Dominik napisał/a:
Czyli Marduk Ci się podoba? Mógłbyś go słuchać?

Myślę że jak będę miał ochotę na takie granie to jest to opcja do rozważenia.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-31, 17:08   

Therion napisał/a:

Myślę że jak będę miał ochotę na takie granie to jest to opcja do rozważenia.


Dobra to inaczej. Lubisz Linkin Park? Jeśli nie, to wiesz już dlaczego ja nie lubię Dream Theater, ta sama sytuacja.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-31, 19:55   

Dominik napisał/a:
Therion napisał/a:

Myślę że jak będę miał ochotę na takie granie to jest to opcja do rozważenia.


Dobra to inaczej. Lubisz Linkin Park? Jeśli nie, to wiesz już dlaczego ja nie lubię Dream Theater, ta sama sytuacja.


Mimo mojej całej niechęci do Dreamów, uważam iż stawianie ich w jednej linijce z LP, nawet w postaci takiej paraleli to świetokradztwo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100